301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 18:21
 
AFYONKARAHİSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.
Armoni Fm Haberi


SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN HÜSEYİN UĞURLU VE MECLİS ÜYELERİ

 

AFYONKARAHİSAR ESNAF VE SANATKARLAR

ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.

 

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, İl Genel Meclis Üyesi Hamza Gümüşkanat , İl Başkanı Adnan Şenel ve Belediye meclis üyelerinden oluşan heyet Birlik Başkan Vekili Atila Kocabaş'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan’da hazır bulundu.

 

Ziyarette Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Uğurlu ilimiz için gerçekleştirmek istediği projeleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Vekilimiz Atila Kocabaş da ziyaretlerinden dolayı Başkan adayı Hasan Hüseyin Uğurlu, İl Başkanı Adnan Şenel ve Belediye meclis üyelerine teşekkür ederek 31 Mart yerel seçimlerinde kendilerine başarılar diledi.

 

Yapılan ziyarette Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Uğurlu ;

 

 

Hiçbir Nedenle Halkımızdan Belediyeye Zorla Bağış Alınmayacak.Ruhsat alımlarında veya diğer hizmetlerde zorla bağış toplanmayacak.

 

Dürüst Belediyecilik anlayışımızın şehre bakışı dünü, bugünü ve yarını bir arada gören hakkaniyetli bir yaklaşımı içermektedir.Hizmette ve atamada partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız.Bu topraklarda doğan herkesi kardeş biliyoruz. Aynı güneşi, suyu, havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız. Dil, din, ırk, mezhep ve hiçbir grup parti ayrımına rıza gösteremeyiz. Hepimiz biriz ve bu ülkenin vatandaşıyız.

 

Herkesin derdi ile dertlenecek,Halkımız ile bütünleşeceğiz.Vatandaşımızın ne derdi olursa olsun.Bu bizim görevimiz değil demeden dinleyeceğiz ve çözüm üretmek için gayret göstereceğiz. Esnaf Masası ve Esnafa Destek Projesini uygulamaya koyacağız. Belediyemiz bünyesinde Esnaf masası oluşturacağız. Belli periyotlarda esnaflarımızla bir araya geleceğiz. Esnafımızın istihdamı arttırabilmeleri için destek çalışmaları yapacağız

 

Her hizmette halkın kültür değerlerini göz önüne alarak, Yerel ve kültürel değerleri koruyup, zenginleştireceğiz.Bu toprakların birçok farklı millete ve medeniyete ev sahipliği yapmış olması kültürel zenginliğimizin en önemli göstergelerinden biridir. Şehrimizde var olan kültürel ve tarihsel mirasın emanetçisi olacak ve bu emaneti en güzel şekilde yaşatacağız.

 

 

Esnafın Giderleri Azaltmak İçin ; Küçük esnaf ve işletmelerin, ruhsatlandırma, reklam (tabela) vergisi , su giderleri düşürülüp zor duruma düşmüş

esnaflarımıza imkan dahilinde maddi manevi destek almasına gayret edeceğiz

 

Hizmetlerimizde, her işi Her işi hızlı, doğru ve estetik biçimde yapacağız.Ulaşımdan altyapıya, temizlikten kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetler tekrar gözden geçirilip şehrin öncelikli ihtiyacına göre planlama yapacağız. Şehrin ruhuna aykırı hizmetlere ve yapılaşmaya karsı önlemler alıp estetiğin yaygınlaştırıldığı bir hizmet ağı kuracağız. Halka sunulan bütün hizmetleri güzel, çabuk ve düşük maliyetle yapacağız.

Kaynak: (armoni fm ve tv) - afyonarmonifm@hotmail.com Editör:
 
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, ESNAF, VE, SANATKARLAR, , ODALARI, BİRLİĞİNİ, ZİYARET, ETTİ.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı