Haber Detayı
07 Haziran 2017 - Çarşamba 12:54
 
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü İftar Programı düzenledi
Afyonkarahisar PTT Baş Müdürü Mehmet Örsdemir ramazan-i şerif ayımızın 10. gününde gönül dostlarına iftar programı düzenledi.
Afyon Haberi


Baş Müdür Örsdemir’in düzenlemiş olduğu iftar proğramına Isparta PTT Başmüdürü Yaşar ADANALI, Burdur PTT Başmüdürü Nevzat KAZAN, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve protokol üyeleri başta olmak üzere vatandaşlar katılım sağladı.
PTT Baş Müdürü Mehmet Örsdemir yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;
Sayın Valilerim, Belediye Başkanım, Komutanlarım, İl Müdürlerim, Başmüdürlerim PTT Ailesinin çok kıymetli üyeleri,böyle mübarek bir günden ülkemizin güzide şehri,Kurtuluş savaşımızın kazanıldığı Afyon'da sizlerle birlikte iftarımızı yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyor,bu davetimizi şereflendirdiğiniz için şahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum.


Öncelikle şunu belirtmek isterimki sizlere sayın genel müdürümüz Kenan Bozgeyik beyefendinin selamlarını getirdik.Unutulmamalıdırki 176 yıllık PTT A.Ş istiklalden aldığı güç ve deneyim ile istikbale emin adımlarla ilerlemektedir. Bu ilerleme yanlızca şirketimizin kurumsal yapısı ile sınırlı değildir,siz çalışanlarımızın mutluluğu, motivasyonu ve imkanlarının daha iyi hale getirilmesi öncelikli amacımızdır.
40.000 Çalışanı ile Türkiye'nin istihdamına katkı sağlayan PTT A.Ş geçtiğimiz günlerde 2500 personel alımı için Bakanlığımızdan onay almış süreç çalışmaları başlatılmıştır.Bu ülkemiz için ve biz PTT çalışanları içinde gurur kaynağıdır.


PTT A.Ş 2016 Yılını 560 Milyon tl Karla tamamlamış tarihinin en yüksek karını elde etmiştir.Bu başarı hepimizin başarısıdır.
Şirketimiz gerek hazineye yaptığı temettü ödemeleri ile devletimizin hazinesine 2016 yılında 850 Milyon Tl katkı sağlamıştır.


Bu başarıda siz fedakar çalışma arkadaşlarımızın emeği büyüktür.Sizlerin cephede verdiğiniz çetin mücadelenin ve çabalarınızın farkındayız.
Amacımız işyeri sayımızı ve personel sayımızı artırarak ağımızı genişletmek, ulaşabilirliğimizi artırmak, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve şirketimizi daha karlı hale getirerek çalışanlarımızın imkanlarını iyileştirmektir.Bu güzel muhabbet sofrasında , Bu güzel ramazan akşamında bizleri ağırladığınız için tekrar tüm misafirlermize en kalbi duygularla selamlıyor, sizleri Allaha emanet ediyorum"

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Afyonkarahisar, PTT, Baş, Müdürü, Mehmet, Örsdemir, ramazani, şerif, ayımızın, 1
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 21.10.2018
Bugün
- 18°
Pazartesi
- 21°
Salı
- 22°
Afyon

Güncelleme: 21.10.2018
İmsak
05:42
Sabah
07:06
Öğle
12:50
İkindi
15:50
Akşam
18:21
Yatsı
19:38
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı