301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Aralık 2021 - Çarşamba 01:37
 
Afyonkarahisarlı üniversite öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi
Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği ile Sandıklı'lılar Vakfı'nın birlikte düzenledikleri üniversite öğrencilerinin tanışma ve kaynaşmasına vesile olacak kahvaltılı toplantı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'in ev sahipliğinde 27.11.2021 Cumartesi günü Yenimahalle Belediyesi yemek salonunda yapıldı.
Eğitim Haberi


Afyonkarahisarlı gençlerimizin bir çoğunun sınavlarının olmasına rağmen programa ilgi bir hayli fazlaydı.

Yoğun programı nedeniyle kahvaltıya katılamayan Belediye Başkanı Fethi Yaşar, mesaj yoluyla Ankara'da eğitim gören tüm öğrencilere başarı dileklerini gönderdi.

 

 

"GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği genel başkanı Mehmet Ali Özerkan, toplantıda yapmış olduğu konuşmada "Afyonkarahisar'dan üniversite eğitimi için Ankara'ya gelen sevgili öğrenciler; Sizler ailelerinizin, bizlerin ve ülkemizin geleceğisiniz. Herbiriniz ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüsünüz. Ankara'da dernek olarak bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizim sizlerden tek isteğimiz derslerinize çok iyi çalışarak sene kaybına uğramadan mezun olmanız ve ülkemizin kalkınması adına üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmenizdir." dedi.

Daha sonra Sandıklı'lılar Vakfı Başkanı Vedat Çavuş yaptığı konuşmayı bazı geçmiş örneklerle süsleyerek, üniversite eğitimi için Ankara'da bulunan öğrencilere başarı dileklerini iletti. Değerli büyüğümüz Emekli Albay Ahmet Bilginsoy, Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Savaş Demiröz ile dernek ve vakıf yöneticilerinin hazır bulunduğu, öğrencilerin motivasyonuna katkı veren kahvaltılı toplantı, daha sonra tekrar biraraya gelmek temennileriyle son buldu.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Afyonkarahisarlı, üniversite, öğrencileri, kahvaltıda, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı