301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Kasım 2021 - Perşembe 19:49
 
Ali Özkaya, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile bir mesaj yayımladı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat Ali ÖZKAYA 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi


Mesajında “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım günü Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.

       Öğretmenliğin sorumluluğu ağır, yükü cevahir, emaneti kutsaldır. Bu emanetin  kıymetini bilen, çetin şartları zorlayan, özveriyle, heyecanla, azimle çalışan tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.

        İlk emri ‘oku’ olan bir dinin ve asırlar boyunca alimlerine sahip çıkmış ecdadın torunları olarak, bizim için büyük bir öneme sahip, kıymetli öğretmenlerimize gereken önemi göstermeye gayret ediyoruz.

Toplumumuzun inşasında yol gösterici olan öğretmenlerimiz, hakları maddi ve manevi ödenemeyecek hizmetlerde bulunmakta, geleceğimizin mimarı sevgili gençlerimizi fedakârca ellerinde yoğurarak onlara şekil vermekte ve yol göstermektedirler.

Dün olduğu gibi bugün de ülkemizi bilgi toplumuna ve muasır medeniyetler seviyesine  ulaştırmak için, büyük bir sorumluluk ve bilinçle çalışan, çocuklarımıza ve gençlerimize, düşünmeyi, üretmeyi, araştırmayı, akılcılığı öğreten, onları eleştirel düşünce sistemine sahip, kişilikli, kendine güvenen, ülkesini ve ulusunu seven, milli ve manevi değerlerini özümsemiş bireyler olarak yetiştiren öğretmenlerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmasında çok önemli görevi üstlenerek geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın eğitiminde ve yarınlara hazırlanmasında kutsal bir rol alan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden bütün öğretmenlerimizi rahmetle yad ediyorum. Bu saygın mesleği icra eden kıymetli öğretmenlerimizin, görevlerinde üstün başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

Av. Ali özkaya
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Ali, Özkaya,, 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, vesilesi, ile, bir, mesaj, yayımladı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı