301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Temmuz 2021 - Salı 01:43
 
Altınokta Körler Derneği Afyon Şubesi, Kütahya'ya gezi düzenledi
Altınokta körler derneği Afyon şubesi, Karahisar kalesi görme engelliler gençlik ve spor klübü derneği tarafından Kütahya gezisi düzenlendi.
Sivil toplum Haberi


AÇIKLAMA:

 

Altınokta körler derneği Afyon şubesi, Karahisar kalesi görme engelliler gençlik ve spor klübü derneği tarafından Kütahya gezisi düzenlenmiştir. İlk olarak Dumlupınar şehitliği, Kütahya Ulucami ve çini müzesi, arkeoloji müzesi ziyaretlerimizden sonra ise Kütahya şubemizde tanışma etkinliği düzenlenmiştir. Kütahyanın sembolü haline gelen Çinli vazosunda beraberce anı olarak fotoğraf çekinmiştir.


Sonrasında ise Çavdarhisarda bulunan tarihi zenginlikler ziyaret edilmiştir. Bu tarihi zenginlikler içerisinde yer alan tarihin ilk borsa binası, Zeus tapınağı, Kibele heykeli, antik tiyatrosu ziyaret edilmiştir. Bunca tatlı yorgunluğun ve güzel günün kapanışını güzel bir  çay bahçesinde hoş sohbet ile sonlandırmış bulunmaktayız. Bu güzel gezimize toplamda  40 kişi katılım sağlamıştır. Bu gezimizi renklendiren başta Kütahya şubesi başkanı İsmail Barış ve yönetimine, hacıkanaat turizmine, yönetim kurulumuza ve bütün gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Altınokta, Körler, Derneği, Afyon, Şubesi,, Kütahya'ya, gezi, düzenledi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı