301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2016 - Perşembe 19:16
 
Armoni Haber'de İsmail Kumartaşlı
98.1 Armoni Fm’ de Yüksel Elçinin hazırladığı araştırmacı gazeteci Muzaffer Kıymık’ın sunduğu Elçi Haber programında Türkiye Harp Malülü Gaziler,Şehit,Dul ve Yetimleri deneği Afyonkarahisar Şubesi başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu. Canlı yayında konuşan İsmail Kumartaşlı terörle ilgili değerlendirmede bulundu.
Armoni Fm Haberi


98.1 Armoni Fm’ de Yüksel Elçinin hazırladığı araştırmacı gazeteci Muzaffer Kıymık’ın sunduğu Elçi Haber programında Türkiye Harp Malülü Gaziler,Şehit,Dul ve Yetimleri deneği Afyonkarahisar Şubesi başkanı İsmail Kumartaşlı konuk oldu. Canlı yayında konuşan İsmail Kumartaşlı terörle ilgili değerlendirmede bulundu.

ANKARADA’Kİ OLAY ÜZDÜ…

Ankara’da yaşanan olay ciddi anlamda üzdü.Sadece Ankara değil son zamanlarda artan terör olayları çok fazla.Artık bitsin bu terör belası ,artık canlar yanmasın,gözyaşları akmasın.Dün akşam Ankara’da yapılan hain saldırı ve yine Diyarbakır’daki hain saldırıda 6 şehitimiz 1 yaralı askerimiz var.Allah’tan yaralı askerimize sağlık dilerim.Hergün şehit haberi geliyor,acımız artıyor,yürekler yanıyor,analarımızın yürekleri canı yanıyor. Aileler paramparça oluyor. 20 Temmuz dan buyana 6 şehitimiz hariç 296 şehit verdik.174’ü asker 122 polis.Diyarbakır,Sur,Cizre gibi yerlerde yapılan operasyonlarda verdiğimiz şehitlerimiz.

BİZ BU TOPRAKLARDA BEDAVA OTURMUYORUZ !

Bu toprakta kalmanın,oturmanın bir bedeli var.O bedelde Can ve Kan….

 

AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ BAŞKANLIĞI OLARAK GENEL MERKEZİ ANKARA’DA 43 İLDE DE ŞUBESİ,17 İLÇEDE DE TEMSİLCİLİĞİ OLAN BİR DERNEK..

Dernek deyince orada oturup çay,kahve içilen sigara içilen bir yer gibi algılıyorlar.Benim derneğime bir kişinin üye olabilmesi için evladını,kocasını,babasını şehit vermesi lazım.

Vatan için,bayrak için,namusu için vücudunun bir unsurunu vermesi lazım.Her sokaktan geçen derneğimize üye olamaz…

DERNEĞİMİZ TÜRKİYEDE’Kİ ŞEHİTLİKLE VE GAZİLİKLE İLGİLENEN TEK RESMİ KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKTİR.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından tüzüğü yapılmış bir nevi derneğimiz milli savunma bakanlığının bir sivil koluyuz.

BİZ KAHROLSUN KÜRTLER  DEMEDİK !

Biz bir memleketimize şehit geldiği zaman hep şunu söydedik;Kahrolsun Kürtler demedik!Biz sloganlarımızı hep KAHROLSUN PKK dedik.Bu memlekette kürt problemi yok.Pkk problemi var.

BEBEK KATİLİNİN YİĞEN’İ TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNE VEKALET YAPTI…

Benim Atatürk’ümün kurduğu Türkiye Büyük Millet Meclisine başkan vekilliği olarak bölücü başı Abdullah Öcalan’ı bebek katilinin yiğeni vekalet yaptı.Meclis açılışında meclis başkanı vekilinin sağ tarafına oturdu. Türkiye Büyük Millet Meclisinin kürsüsüne çıkmış kişi daha ne isteyebilir ki? Milletvekili oluyor,bakan oluyor,Cumhurbaşkanı oluyor,asker oluyor.Sen Kürtsün şuraya buraya giremezsin denilmedi.

KENDİ YURDUMDA BEN SÜRGÜNÜM…

Bu terörü bitirmek istiyorsak;

1)İdam cezası getirilmeli ve Türk ceza kanunu na konulmalıdır.

2)İmralı da beslediğimiz besili kuyruklu bebek katili maymunu idam etmeliyiz.

3)Gizli tanık yaptığımız kuyruksuz maymunlar onların ipleri çekilmelidir.

4)Türkiye Cumhuriyeti ne düşmanlık yapanları ağzından çözüm süreci diye hiç düşürmeyen eli boşların ağızlarına tahta kaşıkla vurulmalı vatandaşlıktan çıkarılmalı,bu Ülkede yaşamak istemeyenleri nereye gitmek istiyorsa oraya gönderilmeli ve yasal düzenlemeler yapılmalı.

5)TBMM’deki siyasal teröristlerin dokunulmazlıklarını kaldırılmalı ve yargılanmalı gerekirse idam edilmeli.

6)HDP’li belediyelerin tüm mal varlıklarına el konulmalı ve orada yuvalaşmış PKK sempatizanlarını yakalamalı,tutuklamalı ve gerekirse vatandaşlıktan çıkarılmalı.

7)Üniversitedeki PKK sempatizanlarını öğrenci,öğretim üyesi ne varsa hiç ayrım yapmadan uzaklaştırılmalı.

8)Kamuda çalışan PKK sempatizanlarını yargıyla memurluktan atmalı.

9)Polise,askere taş atan çocukları devlet yuvalarına almalı.

10)Bölgede görev yapan PKK sempatizanlarını tüm öğretmenlerini öğretmenler dahil görevden almalı.

11)HDP’li belediyelere geçici köy korucuları ve yakınlarını atamalı.

12)İdam cezası getirilirken cezanın kurşuna dizilerek infaz edilmesini sağlamalı ve mermi parasının da yakınlarından tahsil edilmesi sağlanmalı.

13)Askerlik yapmaktan kaçanları devlete memur yapmamalı.Hatta milletvekili bile yapmamalı.Hiçbir devlet ihalesine katmamalı ve bunları engellemeli.

Bütün bunları yaptıktan sonra eyer terör örgütü bitmezse o zaman saydığımız idam cezasını bize getirin.Bizimde devletimize boynumuz kıldan ince dedi….

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 981, Armoni, Fm’, de, Yüksel, Elçinin, hazırladığı, araştırmacı, gazeteci, Muzaf
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 20.03.2019
Bugün
- 18°
Perşembe
- 17°
Cuma
- 14°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 20.03.2019
İmsak
05:31
Sabah
06:55
Öğle
13:13
İkindi
16:35
Akşam
19:18
Yatsı
20:34
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Modül 5

Haber Yazılımı