Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 19:24
 
ARTIK YAN YANA GELME ZAMANI..
ARTIK YAN YANA GELME ZAMANI..
Gündem Haberi


İlimizde faaliyet gösteren ve bünyesinde 12 adet internet sitesini barındıran İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ sözcüsü Aydemir Kurt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yaparak “Sektör olarak basın yayın kurumları ayrım gözetmeksizin ülke çıkarları konusunda gerek sesli, gerekse yazılı olarak yan yana gelmek zorunda olduğunu söyledi. 
İNTERNET MEDYASI BİR ADIM ÖNDE
Kurt yaptığı açıklamada son derece onurlu ve hassaslık gerektiren bu kutsal mesleğin gerektiği gibi layıkıyla yapılamadığını belirterek, meslek adına yetişmiş kalifiye ve nitelikli ara eleman sıkıntısının maalesef yetişmediğini söyledi. Kurt” Bizler hem alaylı, hem de mektepli çalışanlarımızla birlikte tecrübe ve deneyimlerimizi, dahası meslek etik ve kurallarını bu işe gönül verecek değerli çalışanlarımıza gençlerimize aktarmak zorundayız. İnternet Medyası olarak Basın konusunda artık dijital çağ dönemi hızla yükseliyor. Basın çalışanları olarak bu alanda kendimizi çok daha iyi geliştirmek ve analitik düşünme moduna geçmek zorundayız. Artık basın sektöründe ki dağınıklığı ortadan kaldırmak ve güçlerimizi birleştirmek çok önemli. Hız ve rekabet çok önemli. Yazılı basın asla ölmez ama son dönem internet alanında hızlı yükseliş bu alanda bir daralmaya yol açıyor. Artan maliyetlerle birlikte yazılı basın camiası sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Artık insanlar hem hız konusunda hem de anında herşeyden haberdar olma konusunda tercihlerini, internet dünyasından yana karşılıyor” dedi. 
EN ZOR AMA BİR O KADAR KUTSAL GÖREV
Çalışan onurlu tarafsız ve objektif haberciliğin ısrarla altını çizen bir medya, ülkelerin gücüdür diyen, İnternet Medya Birliği Sözcüsü Aydemir Kurt  her alanda birleşmelerin yaşandığına dikkat çekerek, bunun Basın konusunda top yekün tek güç olma adına çok önem arzettiğini de sözlerine ekledi. Tüm Basın Çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayan  Kurt” Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet, zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Bu bağlamda basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, İnternet medya çalışanlarından tutun da yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimize dağıtıcılarına kadar  tüm basın emelçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, hayatlarında sağlık ve başarılar dileriz”dedi.."

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: ARTIK, YAN, YANA, GELME, ZAMANI..,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 10.08.2020
Bugün
17° - 30°
Salı
16° - 30°
Çarşamba
16° - 31°
Afyon

Güncelleme: 10.08.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı