301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Aralık 2018 - Perşembe 10:08
 
ARZIN KALBİNE YOLCULUK: UMREYE GİDİYORUZ
ARZIN KALBİNE YOLCULUK: UMREYE GİDİYORUZ
Yaşam Haberi


ARZIN KALBİNE YOLCULUK: UMREYE GİDİYORUZ

 

Sağladığı kolaylıklarla sendikal faaliyetlerde öne çıkan bunun yanında sosyal faaliyetleriyle de fark oluşturan Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu şubesi olarak, “Umreye gidiyoruz” kampanyasıyla üyelerimize ve üyelermizin birinci derece yakınlarına bir kolaylık daha sağlıyoruz.

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube ile Şeneller Turizm ve Seyahat Acentası arasında Umre yolculuğu düzenlenmesi konusunda sözleşme imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eğitimciler Birliği Sendikası 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, 5 yıldır Afyonkarahisar’dan kutsal bölgelere umre ziyareti için organizasyon düzenlediklerini hatırlatarak, bunun yenisini düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. ARSLAN, “Bu örnek projeye öncülük ettiğimiz için mutluyuz, bunu gelenek haline getirip devamından yanaydık. Şimdi yine bu organizasyon için çalışmaya başladık." dedi.

Bu yılki umre standardının geçtiğimiz yıl olduğu gibi yüksek olacağını ifade eden ARSLAN şunları söyledi:

22 Ocak 2019 tarihinde başlayacak umre ziyaretinde, kutsal topraklara yolculuk edecek olan üyelere ve yakınlarına kolaylık sağlandığını söyleyen Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa ARSLAN, üyelerimizin tanışması ve kaynaşması, vakitlerini daha verimli geçirebilmesi amacıyla da sosyal projeler gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en uygun imkanlarla üyelerimizin umre ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için çaba gösteriyoruz. Üyelerimiz için kolaylıklar ve avantajlar sağlamaya devam edeceğiz.” dedi

Kaynak: (Armoni Fm) - Armoni Fm Editör:
 
Etiketler: ARZIN, KALBİNE, YOLCULUK:, UMREYE, GİDİYORUZ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Sisli
Güncelleme: 17.02.2019
Bugün
-2° -
Pazartesi
-1° - 11°
Salı
- 12°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 16.02.2019
İmsak
06:17
Sabah
07:41
Öğle
13:19
İkindi
16:15
Akşam
18:45
Yatsı
20:02
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Modül 5

Haber Yazılımı