Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 20:24
 
Asker arkadaşları 37 yıl sonra Afyon’da buluştu !!
Askerlik görevini Sivas/Şarkışla’da yerine getiren arkadaşlar, 37 yıl sonra Afyonkarahisar’da buluştu ve hasret giderdi.
Kültür Haberi


Askerlik görevlerini Sivas/Şarkışla Hv.Rdr.Mvz.Komutanlığında yapan asker arkadaşları , 37 yıl sonra 24/11/2019 tarihinde Afyonkarahisar Merkez’de bulunan Borsa Düğün Salonunda buluşarak hasret giderdiler.

 

Asker arkadaşları buluşmasını tertip eden Kasım GÖNÜLTAŞ son zamanlarda hızla gelişen ve tüm yollara kavşak konumunda bulunan Afyonkarahisar’da bir düğün salonunda gerçekleşen etkinlikte , şehrimize özgü yemekler yiyerek, askerlik anılarını yâd edip zaman geçirdiklerini söyledi. Asker arkadaşlarının bazıları ise etkinliğe aileleri ile birlikte katıldılar 

 

Askerlik anılarını yâd edip, tekrar hayallerinde canlandırdıklarını ifade eden Kasım GÖNÜLTAŞ, söz konusu buluşmaların devamlılığını sağlamak istediklerinin altını çizdi. Gönültaş "Arkadaşlarımızla beraber 37 yıl sonra tekrar buluştuk. Bunu geleneksel hale getirip her yıl buluşmayı planlıyoruz. Hepimiz de çok mutluyuz. Genellikle askerlik anılarımızı yâd ediyoruz. Bugün Afyonkarahisar'dayız. Afyonkarahisar çok güzel bir ilimiz. Fırsat buldukça Afyonkarahisar'a geleceğiz. Buradan ayrılırken de Afyonkarahisar'ın Sucuüu ve lokumunu da memleketlerimize götürmeyi ihmal etmiyoruz. Buluşmalarımızı bundan böyle her yıl farklı ilde yaparak, bir arada olmak istiyoruz. İnşallah bu geleneğin sürmesini sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: (Armoni Fm) - Armoni Fm Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Asker, arkadaşları, 37, yıl, sonra, Afyon’da, buluştu, !!, ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 10.08.2020
Bugün
17° - 30°
Salı
16° - 30°
Çarşamba
16° - 31°
Afyon

Güncelleme: 09.08.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı