Haber Detayı
19 Şubat 2018 - Pazartesi 13:01
 
BAŞKAN ÇOBAN´A "GENÇ DOSTU BAŞKAN" ÖDÜLÜ
Ege Bölgesi Koordinasyon Toplantısı'nı Afyonkarahisar'da gerçekleştiren Ulusal Gençlik Parlamentosu tarafından, gençlere verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a "Genç Dostu Başkan" ödülü verildi.
Gündem Haberi


 Ege Bölgesi Koordinasyon Toplantısı'nı Afyonkarahisar'da gerçekleştiren Ulusal Gençlik Parlamentosu tarafından, gençlere verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a "Genç Dostu Başkan" ödülü verildi.

                Türkiye'nin en büyük gençlik iletişim ağı olarak bilinen Ulusal Gençlik Parlamentosu, Ege Bölgesi Koordinasyon Toplantısı'nı hafta sonu MCG Çakmak Termal Otel'de gerçekleştirdi. Toplantıya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Vali Yardımcısı Erhan Günay, Belediye Meclisi Üyesi Osman Çakıcı, Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cem Kasapoğlu, Destek Hizmetleri Müdürü Süleyman Kaya ve Habitat Derneği Temsilcileri ile Ege Bölgesi'ndeki sekiz kentin delege temsilcileri katıldı.           

                "GENÇLERİN ÇALIŞMALARINI ÖNEMSİYORUM"

                Parlamento gençlerinin, yenilikçi proje ve çalışmaları değerlendirdiği toplantıda, daha önce "Genç Dostu Kentler İyi Niyet Sözleşmesi"ni imzalayan ve gençlik faaliyetlerine önemli destekler veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a "Genç Dostu Başkan" ödülü verildi. Programda gençlere yönelik kısa bir konuşma yapan Başkan Burhanettin Çoban, kendisinin de 13 yaşından beri bu tür platformlarda ve faaliyetlerde bulunduğunu belirterek, gençlerin yürüttüğü bu çalışmaları her zaman önemsediğini ifade etti. Ülkemizin daha çok kalkınmasında gençlerin ortaya koyacağı çalışmaların çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Çoban; "Her türlü farklılıklarımızı bir kenara bırakarak, bu ülkeyi sahiplenmemiz, hangi görevi yapıyorsak en iyi şekilde yapıp, var gücümüzle çalışmak zorundayız. Ancak bu şekilde, ülkemizin kalkınmasına ve dünyaya önderlik etmesine katkı sağlamış oluruz" dedi.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: BAŞKAN, ÇOBAN´A, "GENÇ, DOSTU, BAŞKAN", ÖDÜLÜ ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı