301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 19:39
 
Başkan Demirel yanlış yönlendiriyorlar
Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Döğer’in merkezinde bulunan binanın tadilat yapılması gerektiğini ifade etti.
Belediyeler Haberi


Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Döğer’in merkezinde bulunan binanın tadilat yapılması gerektiğini ifade etti.

 

 

Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Döğer’in merkezinde bulunan  ve daha önceleri, eski belediye binası olarak kullanılan ve yakın zamanda da sadece bir odasının, Ak Parti teşkilat binası olarak kullanılan binada, acil olarak tadilat yapılması gerektiğini ifade etti. Konu ile ilgili olarak basın mensuplarına bilgi veren Başkan Demirel, şu ifadelere yer verdi;

 

 

“ Değerli arkadaşlar sizlerinde gördüğü gibi, Döğer beldemizin merkezinde bulunan bu bina eskiden, belediye binası olarak kullanılıyordu. Bizden önceki görev yapan yönetim ve Ak Parti teşkilatı bu binanın, sadece bir odasını tadilat yaparak kullanmış , fakat binanın diğer müştemilatlarının sıvaları dökülmüş, lavobolar berbat, tavanlar dökülüyor.

 

Bizler yönetimi devraldığımızda burada bulunan Ak Parti belde teşkilatına dedikk ki, arkadaşlar bu bina bu şekilde kullanılmaz buranın tadilattan geçirilmesi gerekiyor, müsade ederseniz biz burayı daha kullanışlı bir hale getirmek istiyoruz dedik. Fakat arkadaşlar sanki biz onları zorla dışarı atıyormuşuz gibi bir tavır sergileyerek, gerek Ak Parti Milletvekillerimizi, gerekse Ak Parti İl teşkilatını yanlış yönlendirmek vasıtası ile,  konuyu saptırarak sanki bu bina da hiç sıkıntı yokmuş gibi aksettirmişler.

 

Allah rızası için gelin bakın, kendiniz şahit olun onların kaldığı oda da sıkıntı olmayabilir anladık.  Ama binanın diğer bölümleri resmen rutubetten  ve nemden dökülüyor. Bende konuya açıklık getirmek için, buranın resimlerini çektim ve sayın İl Başkanı Hüseyin Sezen’e ve Milletvekillerimizle paylaştım.  Adalet ve Kalkınma Partisi belde teşkilatı ne yapmaya çalışıyor anlamış ta değilim.

 

Amacımız kasabamızın meydanında bulunan bu binaya, hak ettiği değeri kazandırmak, burası kasabamızın aynası konumunda o nedenle bizler burayı, tadilattan geçireceğiz. Aslına bakarsanız binanın yıkılıp yeniden yapılması lazım ama, şu an belediyemizin bütçesi buna uygun olmadığı için tadilat yapacağız.  Burada kesinlikle ne bir art niyet, ne de bir kasıt var.Takdiri değerli kamu oyunun vicdanına bırakıyorum.” Dedi. 

kaynak:Afyon Time

 
Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Başkan, Demirel, yanlış, yönlendiriyorlar,
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 19.02.2020
Bugün
-2° - 11°
Perşembe
- 11°
Cuma
- 12°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 19.02.2020
İmsak
06:17
Sabah
07:39
Öğle
13:17
İkindi
16:16
Akşam
18:44
Yatsı
20:01
Arşiv Arama
Haber Yazılımı