Haber Detayı
18 Eylül 2018 - Salı 12:40
 
BAŞKANIMIZDAN ÇOK MEMNUNUNUZ
Başkan Çoban, Ahilik Haftası dolayısıyla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Gündem Haberi


Başkan Çoban, Ahilik Haftası dolayısıyla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ziyarette Abdülkadir Konak, Başkan Çoban’ın desteğini her zaman yanlarında htiklerini söyledi.  Konak; “Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a bu güne kadar hangi taleple gittiysek sağolsun geri çevirmedi. Kendisinden hep destek gördük.  Sadece burada değil, diğer illere gittiğimizde de Başkanımızdan övgüyle bahsediyoruz. Ne zaman sıkıntımız olsa bizi hep anlayışla karşıladı, destek verdi, kapısı her zaman esnafa açık oldu. Başkanımızdan ziyadesiyle memnunuz. Bu memnuniyetimizi her platformda dile getiriyoruz ” diye konuştu.

AFYONKARAHİSAR´DA AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI

ABDÜLKADİR KONAK: “BAŞKANIMIZDAN ÇOK MEMNUNUNUZ”  

            Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 2018 Ahilik Haftası dolayısıyla Ahilik Komitesi'ni makamında kabul etti.Ziyarette konuşan Ahilik'in dokuz asırlık bir gelenek olduğunu söyleyen ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, "Ahilik ülkemizin en büyük geleneklerinden birisi. Hem ticaret, hem de İslam ahlakının bir araya gelmesiyle oluşan Ahilik kültürü unutulmaması gereken, yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması gereken bir gelenek." diye konuştu.         

“NE ZAMAN SIKINTIMIZ OLSA YANIMIZDA OLDUNUZ”

            ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın desteğini her zaman yanlarında htiklerini ifade ederek “Bu güne kadar bizim olumlu isteklerimize ‘hayır’ demediniz.  Bizler Afyonkarahisar esnafı olarak sizden ziyadesiyle memnunuz. Bu memnuniyetimizi her platformda dile getiriyoruz. Ne zaman sıkıntımız olsa bizi hep anlayışla karşıladınız, destek verdiniz, kapınız her zaman bizlere açık oldu" diye konuştu.

“ESNAFIMIZLA BİRLİKTELİĞİ SAĞLAMADAN ADIM ATMADIM”

          Ahilik Kültürü'nün önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise ahilik teşkilatının, Anadolu'nun sosyal ve kültürel yapısında ve eğitiminde önemli bir rolü olduğunu söyledi. Başkan Çoban, ilimiz esnafının göstermiş olduğu kardeşlik duygusunun mutluluk verici olduğunu kaydetti.

         Dokuz yıllık görev süresince Afyonkarahisar esnafını ilgilendiren her konuda istişareye önem verdiklerini kaydeden Başkan Çoban, “Esnaf odalarımızla bir araya gelmeden, onlarla birlikteliği sağlamadan hiçbir adım atmadım.  Bir konu hangi odayı ilgilendiriyorsa Oda Başkanımız Kadir Bey’in riyasetinde birlikte hareket ettik, birlikte karar aldık. Bundan Afyonkarahisar kazandı, aynı zamanda ihtilaflarda son buldu. Bu hafta vesilesiyle bizleri ziyaret eden başta Esnaf Odaları Birlik Başkanımıza, yönetimine, ATSO Başkanımız Hüsnü Serteser Bey’e, Ticaret İl Müdürümüz Ferhat Sümer Bey’e ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Temsilcimiz Mustafa Bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

             Ziyarete Ticaret İl Müdür Vekili Ferhat Sümer, Afyonkarahisar Ticaret Odası Başkanı Hüsnü Serteser Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak ve beraberindeki heyet katıldı.

 

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: BAŞKANIMIZDAN, ÇOK, MEMNUNUNUZ, , ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı