Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 19:15
 
CAFELIFE ödülleri 2017’nin adayları belli oldu
Afyon’un ilk ve tek şehir ve yaşam dergisi CAFELIFE yılın en iyilerinin belirleneceği TOPRAK İNŞAAT CAFELIFE ödülleri 2017’nin kategorileri ve adayları belli oldu.
Gündem Haberi


Afyon’un ilk ve tek şehir ve yaşam dergisi CAFELIFE yılın en iyilerinin belirleneceği TOPRAK İNŞAAT CAFELIFE ödülleri 2017’nin kategorileri ve adayları belli oldu.

Cafelife aday belirleme komitesi tarafından toplam 200 kişi arasından 73 kişiye indirilen adaylar arasından en iyileri Cafelife Jürisi ödül gecesine birkaç saat kala belirleyecek. İşte o 73 kişilik adaylar ilk kez ilan edildi. 73 kişiden 40 isim 3 Şubat Cumartesi gecesi ödüllerine kavuşacak.

Afyon daha iyisini hak ediyor

Ödül gecesine sayılı günler kala Cafelife Yazı İşleri Müdürü Huriye Mazi, kısa bir açıklama yaptı. Mazi, “Afyon her geçen gün artan potansiyeli ile Anadolu’nun dikkat çeken bir şehri. Ödül gecesine az bir süre kala 2017’de Afyon’un dikkat çeken isimleri belirlendi. 200 kişi ve kurum arasından belirlenen 73 kişi ile jürinin karşısına çıkacağız. Herkes gibi bende büyük bir merakla kimlerin ödül alacağını sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Mazi, “Cafelife Ödülleri 2017’de bir çok yenilik yaptık. Elbette önce Afyon’un en iyilerini seçeceğiz. Ama aynı zamanda Eskişehir, Uşak ve Kütahya’dan da ödül vereceğimiz önemli isimler olacak. Bizim gönlümüzde aday gösterdiğimiz tüm isimler yılın en iyileri. Ancak her ödül de olduğu gibi bir kişi seçilecek ve bunu da değerli jüri üyelerimiz belirliyor. Bizde büyük bir merakla bekliyoruz. Kimlerin ödül alacağı o gece açıklanacak” dedi.

Sponsorlarımıza teşekkürler

Bu tür organizasyonların tamamı sponsorlar sayesinde olduğunu belirten Mazi, “Dünyanın her yerinde yapılan benzer etkinlikler sponsor desteği ile yapılıyor. Cafelife 2017 isim sponsoru geçen yıl olduğu gibi yine Toprak İnşaat, ana sponsorumuz Birdane Ticaret, Özkanlar, Helvacıoğlu mermer, Kolaylı dinlenme tesisleri ve NGAfyon Thermal Otel. Onların destekleri sayesinde Afyon ulusal yarışma tadında bir organizasyona kavuştu”

EN BAŞARILI SAĞLIK KURULUŞU

AKÜ Tıp Fakültesi Hastanesi

Afyon Devlet Hastanesi

Park Hayat Hastanesi

Fuar Hastanesi

Telek Kadın doğum ve Tüp Bebek Merkezi

EN BAŞARILI KUAFÖR

Elit Kuaför

Cadde Kuaför

Tooka Kuaför

EN ŞIK KADINI

Gönül Ak Güngör

Pelin Kazan

Pınar Demirdağ

EN BAŞARILI AVM

ParkAfyon

Afium

Özdilek

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: CAFELIFE, ödülleri, 2017’nin, adayları, belli, oldu,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı