301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Eylül 2021 - Pazartesi 18:34
 
DEVA Partisi tarafından Bolvadin'de esnaf ziyareti gerçekleştirildi
Deva Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatı ziyaret programına devam ediyor. Bu kapsamda Bolvadin İlçesinde Çarşı esnafı ve Bolvadin halkı ile bir araya gelindi.
Gündem Haberi


DEVA Partisi İl ve İlçe heyetinin,  Bolvadinliler tarafından büyük ilgi  ile karşılanmak, DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan’a olan güven ve beraberindeki teveccühü gözlemlemek, geleceğimiz açısından umut vericidir
Ziyaret sırasında esnafla birebir görüşen İl Başkanı  Kadir Daylık ve Bolvadin İlçe Başkanı Av. Emre Musa Uyar  " Tarihi kent Bolvadin İlçesi Çarşı esnafımız, çarşının eski kalabalık yoğun halinin artık kalmadığını, gelen müşterilerin de alım güçlerinin düşük olması sebebi ile istedikleri satışı yapamadıklarını, zaten kazandıkları paranın maliyetleri dahi karşılamadığını dile getirmişlerdir.
Parti teşkilatı ile birlikte yaptığımız ziyaretlerde "Esnafımız ekonomik kriz ortamında artık dayanacak güçlerinin kalmadığını, bu şekilde devam etmesi halinde ülkenimizini,  özellikle Afyonkarahisar ve ilçelerinin in daha da kötüye gideceğini üzülerek gözlenmedik.
Ali Babacan Liderliğinde kurululan DEVA Partinin ülke sorunları ile ilgili problemlerin çözümü, parti politikalarının anlatılması ve halkımızın sorunlarına Deva olabilmek için halkla buluşmaların devam edeceğini belirtmek isteriz.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: DEVA, Partisi, tarafından, Bolvadin'de, esnaf, ziyareti, gerçekleştirildi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı