Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 12:29
 
Ekipler sıkıntılı olanları trafikten men etti
Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde sürekli vatandaşları rahatsız eden egzoz patlatan çalıntı, tehlikeli araç kullanan ve çevreye rahatsızlık veren motosikletler üzerinde Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Trafik Ekipleri uygulama yaptı.
Asayiş Haberi


İlçede İlçe Emniyet Müdürü Özgür Taşkın göreve geldiği günden bu güne bire bir vatandaşlarla diyalogları ve hiç kimseyi ötelemeden kucaklayan, ilçenin huzur içinde yaşamlarını devam ettirebilmesi için mücadele veren her ihbara emniyet ekipleri aracılığıyla müdahale eden bir Emniyet Müdürü olarak, halktan gelen ihbarlar ve şikayetler doğrultusunda İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ekipleri tarafından detaylı bir uygulama yapılarak egzoz patlatan çalıntı, tehlikeli araç kullanan ve çevreye rahatsızlık veren motosikletler üzerinde işlem yapıldı.

 

Çok başarılı çalışmalara imza atan Emniyet Müdürü Taşkın ve Emniyet ekipleri sayesinde halk rahat bir nefes aldı. Eksik evraklı, plakasız ve egzos patlaması yapan, çalıntı, tehlikeli araç kullanan ve çevreye rahatsızlık veren motosikletler Trafik Şube ekipleri tarafından toplanarak trafikten men edildiği bilgisi alındı.

 


Dinar’ın tüm mahalle, cadde ve sokaklarını denetleyen ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, plakasız, tescili olmayan, standart dışı, plakalı ve eksik evraklı motosiklet sürücülerini durdurularak trafikten men etti.

 

 İlçenin tüm mahalle ve sokaklarında trafik kazaları, gürültü kirliliği ve gece yarılarında insanlar uykudayken vatandaşlara verilen rahatsızlığın önüne geçebilmek için kurallara uymayan motosiklet sürücüleri defalarca polis ekipleri tarafından uyarılmaları halinde eksik evraklı motosiklet sürücüleri cezai işleme çarptırıldı.

 

Motosikletlerin toplandığını öğrenen vatandaşlarda uygulama yapılmasına sevindiklerini dile getirirken, Trafik Şubesinde görev yapan polis ekiplerine çok büyük destek vererek teşekkür ettiler. 

Kaynak : Dinar Umut Haber

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Ekipler, sıkıntılı, olanları, trafikten, men, etti,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 08.09.2020
Bugün
16° - 32°
Çarşamba
14° - 28°
Perşembe
14° - 29°
Afyon

Güncelleme: 10.08.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı