Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 18:33
 
FAHRETTİN PAŞA’YA DİL UZATMAK ÇÖL BEDEVİLERİNİN HADDİNE DEĞİL.
MHP Merkez ilçe Başkanı Fahri Fevzi KARTAL BAE ’li Bakan’ın Fahrettin Paşa ile ilgili skandal yaratan sözleri üzerine bir açıklamada bulundu.
Siyaset Haberi


MHP Merkez ilçe Başkanı Fahri Fevzi KARTAL BAE ’li Bakan’ın Fahrettin Paşa ile ilgili skandal yaratan sözleri üzerine bir açıklamada bulundu.

 

Konu ilgili Merkez İlçe Başkanı KARTAL ‘’ ÇÖL KAPLANI, MEDİNE FATİHİ FAHRETTİN PAŞA'YA DİL UZATMAK ÇÖL BEDEVİLERİNİN HADDİNE DEĞİLDİR. İNGİLİZLERİN DESTEĞİNİ ALAN ŞERİF HÜSEYİN'E BAĞLI ÇETELERİN İKİ BUÇUK SENE SÜREN MEDİNE KUŞATMASI'NDA, HER TÜRLÜ İMKANSIZLIĞA, AÇLIĞA VE HATTA AÇLIKTAN ÇEKİRGE YEMEYE KADAR VARAN ZOR ŞARTLAR ALTINDA DAHİ FAHRETTİN PAŞA, İNANMIŞ BİR AVUÇ YİĞİDİ İLE BİRLİKTE PEYGAMBER EFENDİMİZİN KADİM ŞEHRİ MEDİNE'Yİ İNGİLİZ UŞAKLARINA ÇİĞNETMEMİŞ VE ONUN KUTSAL EMANETLERİNİ İSTANBUL'A ULAŞTIRMIŞTIR. ŞİMDİ BİR KÜSTAH ÇIKIYOR BU KAHRAMAN TÜRK EVLADI'NI HIRSIZLIKLA SUÇLUYOR. KENDİ SOYDAŞLARININ VARLIK MÜCADELESİNİ DAHİ GÖRMEZDEN GELEN BU ZİHNİYETİN BİR TÜRK EVLADINI, HELE Kİ KENDİLERİNE KARŞI BÜYÜK BİR KAHRAMANLIK GÖSTEREN BİR TÜRK PAŞASINI BÖYLE HEDEF ALMASINA ŞAŞIRMIYORUZ.

ÇÖL BEDEVİLERİ'NİN, MİLLİ VE DİNİ DEĞERLERİ UĞRUNA CANINDAN VAZGEÇEN KAHRAMANLARIN MÜCADELESİNİ ANLAMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. HADLERİNİ BİLSİNLER! ‘’ dedi

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: FAHRETTİN, PAŞA’YA, DİL, UZATMAK, ÇÖL, BEDEVİLERİNİN, HADDİNE, DEĞİL.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 23.10.2018
Bugün
- 18°
Çarşamba
- 20°
Perşembe
- 19°
Afyon

Güncelleme: 23.10.2018
İmsak
05:44
Sabah
07:08
Öğle
12:49
İkindi
15:48
Akşam
18:18
Yatsı
19:35
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı