Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 14:20
 
GIDA TARIM HAYVANCILIK İL MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Daire Başkanlığı görevine atanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a veda ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Daire Başkanlığı görevine atanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Arap, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a veda ziyaretinde bulundu.

                Uzun yıllar ilimizde Gıda, Tarım Hayvancılık İl Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Arap'ın, görevine başladığı günden itibaren işine verdiği önem ve vukufiyetle dikkat çektiğini belirten Başkan Çoban, özellikle et ve süt ürünlerinde sağladığı kalite sayesinde, ilimizin et ve süt ürünlerinin önemli bir marka değerine kavuştuğunu söyledi. Arap'ın merdiven altı olarak tabir edilen sağlıksız şartlarda et ürünleri üreten kişilere karşı da çok güzel mücadele ettiğini kaydeden Başkan Çoban, et ve süt ürünlerinin kanun ve yönetimliklere uygun olarak, steril imalathanelerde üretilmesi noktasında da ilimize çok büyük değerler kattığını ifade etti.

                "YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ"

                Arap'ın görev süresi içerisinde, et üretimi noktasında alınan tedbirler ve yapılan uygulamalar sayesinde; ilimizin sucuğunun, salamının, sosisinin ve diğer et ürünlerinin ülkemizde daha önemli bir yere ulaştığını, marka bilinirliği ve satış rakamlarının çok ciddi oranda arttığını vurgulayan Başkan Burhanettin Çoban, "İlimize, böylesine güzel hizmetlerde bulunan değerli müdürümüzün çok daha önemli bir üst göreve atanmasını biz de memnuniyetle karşılıyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Biliyoruz ki ilimizde yaptığı bu hizmetlerinin daha kapsamlılarını Ankara'da üst bir görevde ülke bazında yerine getirecektir" dedi.

 
Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: GIDA, TARIM, HAYVANCILIK, İL, MÜDÜRÜNDEN, VEDA, ZİYARETİ ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 23.10.2018
Bugün
- 18°
Çarşamba
- 20°
Perşembe
- 19°
Afyon

Güncelleme: 23.10.2018
İmsak
05:44
Sabah
07:08
Öğle
12:49
İkindi
15:48
Akşam
18:18
Yatsı
19:35
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı