Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 14:23
 
GENEL MÜDÜR MEHMET AKARCA, BYEGM İL MÜDÜRLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
BYEGM Genel Müdürü Mehmet Akarca’nın başkanlığında, seçim sürecinde sürdürülecek çalışmalara ilişkin merkez daire başkanları ve yurt içi teşkilatı ile istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya BYEGM Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’da katıldı.
Gündem Haberi


BYEGM Genel Müdürü Mehmet Akarca’nın başkanlığında, seçim sürecinde sürdürülecek çalışmalara ilişkin merkez daire başkanları ve yurt içi teşkilatı ile istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya BYEGM Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’da katıldı.

24 Haziran 2018 günü yapılacak olan 27. dönem milletvekili genel seçimi öncesinde, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü merkez yöneticileri ile il müdürleri istişare toplantısında buluştu.

Bir hafta içinde, aralarında çok sayıda büyükelçinin de bulunduğu 30’a yakın ülkenin diplomatik misyon temsilcisi, siyasetçi ve gazeteciyi Ankara'da "Bir Ramazan Gecesi" etkinliğinde bir araya getiren, "Türkiye-Suudi Arabistan Medya Buluşması ve Paneli"nde, Suudi Arabistan’ın önde gelen medya kuruluşlarından 20’yi aşkın gazeteci, Türk medyasının önemli isimleri ve Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Velid Abdülkerim el Hireyci ile Türkiye'nin Riyad Büyükelçisi Erdoğan Kök’ü ağırlayan, İstanbul'da geniş kapsamlı bir organizasyon ile yabancı medya mensuplarını ağırlayarak bilgilendiren toplantılar düzenleyen BYEGM, yurt içinde devam eden çalışmalarla ilgili atılacak adımları gözden geçirmek için bu kez de merkez ve taşra teşkilatı yönetimini İstanbul’da topladı.

BYEGM Genel Müdürü Mehmet Akarca başkanlığında gerçekleşen, Merkez daire başkanları, Antalya, Adana, Afyonkarahisar, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Muğla, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Erzincan İl Müdürlerinin katıldığı toplantının ana konusu 24 Haziran seçimleriydi. Akarca, il müdürleri ile BYEGM takvimindeki etkinlikler ve yurt genelinde seçime kadar düzenlenecek diğer faaliyetlerle ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantıda, hem ulusal hem de uluslararası gazetecilerin seçim sürecine dair yapacakları haberlerin en doğru bilgileri içermesinin ve bu kapsamda BYEGM'nin basın mensuplarına katkısının önemi vurgulandı.

Önümüzdeki günlerde ulusal ve uluslararası medya ile buluşmaların süreceğini belirten Genel Müdür Mehmet Akarca, faaliyetlerin tüm illerde yoğunlaşarak devam edeceği mesajını verdi.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: GENEL, MÜDÜR, MEHMET, AKARCA,, BYEGM, İL, MÜDÜRLERİ, İLE, İSTİŞARE, TOPLANTISINDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Hafif Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 22.11.2018
Bugün
- 12°
Cuma
-
Cumartesi
- 10°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 22.11.2018
İmsak
06:13
Sabah
07:40
Öğle
12:51
İkindi
15:25
Akşam
17:49
Yatsı
19:10
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı