301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2021 - Salı 23:11
 
İbrahim Yurdunuseven, 10 Kasım dolayısıyla bir anma mesajı paylaştı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıl dönümü hasebiyle AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi


Yurdunuseven mesajında;

 

             "Vatanımızı parçalamak, milletimizi esaret altına almak isteyenlere karşı vatan toprağının her köşesinde benzersiz bir mücadelenin öncüsü olan Gazi Mustafa Kemal' rahmetle yad ediyorum."dedi.

            "Tarih boyunca birbirinden ağır ve benzersiz varoluş mücadeleleriyle karşı karşıya kalan Yüce Milletimiz her dönüm noktasında yine benzeri görülmemiş bir birlik ve beraberlik ile her türlü zorluğun ve üstesinden gelmiştir.  Yine vatan toprağının her köşesinin istila edilmek istendiği, tabiri caizse Türk Milleti'ne diz çöktürülmek istendiği bir anda Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları bu millete olan inançları ve bu milletten aldıkları güç ile yedi düvele meydan okumuş ve nihayetinde yurdumuzun düşman ayakları altında ezilmesine müsade etmemişlerdir. Canları pahasına verdikleri bu mücadele içerisinde Gazi Mustafa Kemal'in göstermiş olduğu yüksek askeri deha tüm dünyanın takdirini toplamıştır.

            Bu duygu ve düşüncelerle daha güçlü ve daha büyük Türkiye'ye istikrarlı ve sağlam adımlarla yürümeye devam ederken istiklal ve istikbalimizi herşeyin üzerinde tutarak sahip çıkan başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve Rahmet-i Rahman'a kavuşan gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum."dedi.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: İbrahim, Yurdunuseven,, 10, Kasım, dolayısıyla, bir, anma, mesajı, paylaştı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı