301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Aralık 2021 - Çarşamba 17:47
 
İstanbul AFSİAD Yeni Başkanı Belli Oldu
İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayiciler ve İşadamları Derneği (AFSİAD) tarafından başkanlık seçimi gündemiyle toplanan genel kurulda Hüseyin ÇELİK, İstanbul AFSİAD başkanı seçildi.
Gündem Haberi


İstanbul AFSİAD’ da Bayrak Değişimi

Başkanlık seçimi için olağan olarak toplanan İstanbul AFSİAD Genel Kurulunda bayrak değişimi gerçekleşti. İki dönem Afyon milletvekili olarak da görev yapmış olan İstanbul AFSİAD Eski Başkanı Metin BALIBEY, görevini Afyonlu İşadamı Hüseyin ÇELİK’ e bıraktı.

ÇELİK:Birlikte Yol Yürümeye Devam Edeceğiz

Bayrak değişimi akabinde teşekkür ve sunuş konuşması yapan İstanbul AFSİAD Başkanı Hüseyin ÇELİK, dernek için şimdiye kadar emeği geçen Kurucu Başkan Mustafa MÜHSÜRLER, bir önceki dönem başkanları Kamil AY, M. Ahmet ÜNLÜ ve Metin BALIBEY’ e teşekkürlerini iletti. İstanbul AFSİAD’ın Afyonlu İşadamları için gözbebeği niteliğinde olduğuna dikkat çeken ÇELİK, şunları söyledi: “AFSİAD, İstanbul’daki Afyonlu sanayici ve işadamlarımızın ortak paydada buluştuğu, hasbıhal ettiği ve dostluklar kurduğu güzide bir derneğimiz. Bundan sonra da aynı şekilde herkesin birikimlerinden yararlanmaya, birlikte yol yürümeye devam edeceğiz.”

ÇELİK:  “Afyon için Pek Çok Projeye İmza Atma Zamanı

İstanbul AFSİAD Başkanı ÇELİK, kültürel, sosyal ve ekonomik açıdan Türkiye’nin en zengin değerlere sahip şehirleri arasında kadim Afyon’un yer aldığını belirterek, manevi bağlarımızın olduğu şehir için öncelikli yapılması gerekenlere dikkat çekti. İstanbul AFSİAD olarak, ekonomik açıdan Afyon’un ürünlerini hem bölgemizde hem de dış pazarda tanıtmanın öneminden bahseden ÇELİK, ayrıca Afyon’daki istihdamı arttırmaya yönelik yeni yatırımcıların bölgeye çekilmesi konusunda projeler üretmek gerektiğine de değindi. Reel ve sürdürebilir projelerin hazırlanması yönünde yurt içi yurt dışı tüm dernek paydaşlarının birlikte hareket edeceğine inandığını aktaran ÇELİK: “Değerli üyelerimiz ve yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte Afyon’umuz için pek çok projeye imza atacağımıza inanıyorum. Aynı zamanda üyelerimiz arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı da daha güzel yerlere getirmek için birçok faaliyetler düzenleyeceğiz” dedi.

İstanbul AFSİAD Başkanı Hüseyin ÇELİK, sunuş ve teşekkür konuşmasını Yönetim Kurulu’na ve kendisine verilen destekten dolayı tüm dernek üyelerine teşekkür ederek kapattı.

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: İstanbul, AFSİAD, Yeni, Başkanı, Belli, Oldu,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 21.05.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı