301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Kasım 2021 - Perşembe 19:58
 
Kadir Sayın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi


24 Kasım Öğretmenler Günü Basın Bülteni

 

İstikbalimizin mimarları olacak çocuklarımızı bilgi ve şefkat ile yoğurarak yarınlara hazırlayan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Eğitim- öğretim süreci, çağın gereklerine uygun olarak sürekli gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen, toplumu yücelten ve insanlığa yön veren önemli bir süreçtir. Demokrasinin ve evrensel değerlerin özümsenerek yaşam biçimi olarak benimsenmesi, millî ve manevî değerlerimize bağlılığın artırılması eğitimle gerçekleşecek; ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine ulaşmasında en büyük pay hiç kuşkusuz öğretmenlerimize ait olacaktır.

Bu düşüncelerle; “ Öğretmenler, sizin başarınız Cumhuriyetin başarısı olacaktır “ sözleriyle Öğretmenliğin ve öğretmenlerin önemine dikkat çeken, Başöğretmenimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere görevi başında şehit olmuş eğitimcilerimizi ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı ve hürmetle anıyorum. Anadolu’nun dört bir yanında büyük bir fedakârlık ve özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın da ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, kendilerine sağlık ve başarı diliyorum.

 

Kadir Sayın

AFSİAD

Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Kadir, Sayın,, 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, dolayısıyla, bir, mesaj, yayımladı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 29.09.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı