Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

reklam
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 16:27
 
KOBİ AKADEMİ PROJESİ KAPANIŞ TOPLANTISI
Gündem Haberi


KOBİ AKADEMİSİ PROJESİ KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa Birliği projelerinden olan KOBİ Hastanesi Projesi’nin kapanış toplantısı, ATSO hizmet binasında gerçekleştirildi.

 

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın kazandığı ve 2018 yılından bu yana uygulanan KOBİ’lere Finans Yönetimi Eğitimi-KOBİ Akademisi Projesi kapanış toplantısı, ATSO hizmet binasında yapıldı. Toplantıya ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güray Küçükkocaoğlu, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Utku Çil, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Genel Sekreteri Ferhan Kaptan, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Genel Müdürü Murat Duman, MKV Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü          Dilek Volkan, MEUS Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü  Pilar Aguado ile ATSO AR-GE ve Dış İlişkiler Uzmanı Mehmet Duman katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Afyonkarahisar’ın tarihi dokusu, termal zenginliği, keşfedilmeyi bekleyen doğası ile Türkiye’nin yıldızı parlayan şehirleri arasında yer aldığını belirtti.

KOBİ Akademisi projesinin verimli çalışmalarla sürdürüldüğüne dikkat çeken Şenol, “Avrupa Birliği projelerinin ortak özelliği olan birlikte çalışma kültürü, bilgi ve tecrübe alışverişi, farklı ülkelerdeki uygulamaları yerinde görme gibi başlıklar, projemizde eksiksiz uygulanmıştır. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle bu proje içinde yer almaktan mutluluk duyduk. Umarız geliştirdiğimiz ikili ilişkiler, bundan sonra da devam eder; böylece ülkelerimiz arasındaki dostluk bağının daha da kuvvetlenmesinde etkili oluruz” dedi.

Toplantı, ATSO AR-GE ve Dış İlişkiler Uzmanı Mehmet Duman’ın sunumunun ardından sona erdi. Toplantı için Afyonkarahisar’a gelen misafirler, şehrin tarihi ve turistik bölgelerini de gezme fırsatı buldu.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: KOBİ, AKADEMİ, PROJESİ, KAPANIŞ, TOPLANTISI,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 02.07.2020
Bugün
16° - 30°
Cuma
15° - 31°
Cumartesi
16° - 32°
Afyon

Güncelleme: 02.07.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı