Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 08:11
 
KÜLTÜR KONSEYİNDEN BAŞKAN ÇOBAN´A ZİYARET
Kültür Konseyi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eriş; ilimizin tarihine ve kültürel değerlerine verdiği önem nedeniyle Başkan Çoban'ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, merkezi İstanbul'da bulunan Kültür Konseyi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eriş’i makamında kabul etti.

      Kültür Konseyi Üyesi hemşehrimiz Mustafa Uysal ile birlikte Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulunan Kültür Konseyi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eriş, Afyonkarahisar Belediyesi'nin ilimizin tarihine  ve kültürel değerlerine verdiği önem nedeniyle Başkan Çoban'a teşekkür etti.

        Konuklarına Belediye’nin kültürel projeleri hakkında bilgi veren Başkan Burhanettin Çoban, Mevlevilik Kültürünü yaşatma adına ilimizde Semazen Evi Projesini hayata geçireceklerini aktardı.  Kültür Konseyi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Eriş ise kültürümüzü oluşturan bütün unsurların, tespiti, korunması, tanıtımı ve gelecek nesillere aktarılması amacı ile kurulan derneğin, tüm Türkiye'de olduğu gibi Afyonkarahisar'ın kültür ve sanatına da katkı vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Ziyaret sonunda konuklar Başkan Çoban’a Kültür Konseyi’nin yayınlarından takdim etti.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: KÜLTÜR, KONSEYİNDEN, BAŞKAN, ÇOBAN´A, ZİYARET ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 16.11.2018
Bugün
-2° -
Cumartesi
-
Pazar
- 11°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 15.11.2018
İmsak
06:06
Sabah
07:33
Öğle
12:49
İkindi
15:28
Akşam
17:54
Yatsı
19:14
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı