301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Haziran 2018 - Çarşamba 20:23
 
MASÖRLER VE MASÖZLER DERNEĞİNDEN ZİYARET
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği Yönetimini makamında kabul etti.
Gündem Haberi


Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği Yönetimini makamında kabul etti.

                Afyonkarahisar'daki masörleri bir araya getirmek, eğitim ve gelişimlerine yardımcı olmak, iş ortamları ve özlük haklarını korumak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Nazike Ertaylan başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Derneğin Onursal Başkanı Milli Masör Cemalletin Karabıyık Yönetim Kurulu Üyeleri; Pakize Tüken ve Şükran Arık katıldı.

                "MASÖR VE MASÖZLERİN TEK SESİ VE GÜVENCESİ OLACAĞIZ"

                Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği'nin kuruluş amacı ve planladıkları çalışmalarla ilgili Başkan Burhanettin Çoban'a bilgi veren Dernek Başkanı Nazike Ertaylan, ilimizde masörlüğün hızla yaygınlaşan ve gelişen mesleklerden biri olduğunu belirterek, Afyonkarahisar'daki tüm masör ve masözlerin tek sesi ve güvencesi olacaklarını söyledi. Dernek üyesi masör ve masözlere, özellikle mesleki eğitim konuları, iş ortamları ve özlük hakları konusunda öncü olacaklarını dile getiren Ertaylan, üye kayıtlarının devam ettiğini vurguladı.

                AFYONKARAHİSAR'IN İLK BAYAN FUTBOL TAKIMI

                Dernek bünyesinde bir spor kulübü oluşturarak, Afyonkarahisar'da ilk kez bayan futbol takımı kurduklarını açıklayan Dernek Başkanı Nazike Ertaylan, "Bayan futbol takımımızın seçmelerini yaptık ve takımımızı oluşturduk. Seçmelere çok yoğun ilgi oldu ve katılan birçok bayan böyle bir girişimi yıllardır beklediklerini ifade etti. Bu sayede onların da hayallerini gerçekleştirmelerine vesile olduk. İnşallah yeni sezonda Bayanlar Bölgesel Futbol Ligi'nde ilimizi temsil edeceğiz" dedi.

                "SPONSORLUK DESTEĞİ BEKLİYORUZ"

                Ziyarette, dernek ve kulüp faaliyetleri için Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'dan destek isteyen Ertaylan, ayrıca; Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği Spor Kulübü adı altında kurulan futbol takımına, spora gönül veren işadamlarından sponsorluk desteği istedi. Derneğin gücünün, futbol takımını belli bir noktaya kadar taşıyabileceğini kaydeden Nazike Ertaylan, verilecek desteklerle ilimizi çok daha iyi noktalarda temsil edebileceklerini sözlerine ekledi.

                "SPOR KULÜPLERİNE HER ZAMAN DESTEK VERDİK"

                Ziyaretleri nedeniyle Afyonkarahisar Masörler ve Masözler Derneği Yönetimine teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban da ilimizde amatör spor kulüplerine her zaman destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi. Dernek Başkanı Nazike Ertaylan ve yönetimine, masör ve masözlere yönelik dernek çalışmalarında  başarılar dileyen Başkan Çoban, Bayanlar Bölgesel Futbol Ligi'nde ilimizi temsil edecek bayan futbol takımının da şampiyon olması temennisinde bulundu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MASÖRLER, VE, MASÖZLER, DERNEĞİNDEN, ZİYARET ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Sisli
Güncelleme: 20.02.2019
Bugün
-1° - 13°
Perşembe
-1° - 11°
Cuma
- 10°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 20.02.2019
İmsak
06:13
Sabah
07:36
Öğle
13:19
İkindi
16:18
Akşam
18:49
Yatsı
20:06
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Modül 5

Haber Yazılımı