Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 18:33
 
OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU ÜZERİNE TOPLANTI DÜZENLENDİ
Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Otizm Spektrum bozukluğu olan bireylere yönelik ulusal eylem planı uygulamasına yönelik toplantı yapıldı. Vali Yardımcısı Erhan Günay Başkanlığında düzenlenen toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai...
Gündem Haberi


Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Otizm Spektrum bozukluğu olan bireylere yönelik ulusal eylem planı uygulamasına yönelik toplantı yapıldı.

Vali Yardımcısı Erhan Günay Başkanlığında düzenlenen toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz, Halk Sağlığı Başkanı Dr. Deniz Fırat, SGK İl Müdür Yrd. Erdem Akbay, Özel Eğitim Müdürü Muammer Demircan, İş-Kur Danışmanı Koray Mıcık, Zafer Kalkınma Koordinatörü Vahit Akyol, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Yaman Şenol, Afyonkocatepe Üniversitesi (AKÜ) Görevli Yar.Doç. Dr. Yunus Emre Avşar, Türkiye Otizm Meclisi Yürütme Kurulu üyesi ve Afyonkarahisar Otizm Derneği Başkanı Fatma Kilci Kavas katıldı.

Yapılan toplantıda Otizmli bireylere Afyonkarahisar İlinde Eğitim, Sağlık ve Sosyal olarak hayata katılım anlamında yapılması gerekli adımlar konuşuldu.
HABER: AHMET UÇMAK ( A HABER AJANS )

Kaynak: (Afyon Yerel Basın) - Afyon Yerel Basın Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: OTİZM, SPEKTRUM, BOZUKLUĞU, ÜZERİNE, TOPLANTI, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Açık
Güncelleme: 24.04.2018
Bugün
- 24°
Çarşamba
- 24°
Perşembe
10° - 25°
Afyon

Güncelleme: 24.04.2018
İmsak
04:32
Sabah
06:04
Öğle
13:03
İkindi
16:46
Akşam
19:50
Yatsı
21:14
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı