301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ocak 2022 - Pazar 18:48
 
Özdilek, basın mensupları ile kahvaltı etkinliğinde buluştu
Özdilek Afyonkarahisar AVM, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel Kafe Safahatta basına kahvaltı programı düzenledi.
Gündem Haberi


Özdilek Afyonkarahisar,  kentte bulunan tüm gazetecileri kahvaltıda buluşturarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Basının yoğun ilgi gösterdiği bu özel davet, birçok yerel ve ulusal basın mensubunun katılımıyla gerçekleşti. Kahvaltıdan sonra gazetecilere Özdilek AVM, bu özel günün anısına hediye verdi. Özdilek Afyonkarahisar AVM Müdürü Nihat Günsel yaptığı açıklamada, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak konuşmasına başladı.

“Özdilek çalışanları bir aile gibidir”
 Gazetecilik mesleğinin önemine değinerek konuşmasına devam eden İşletme Müdürü Günsel: “Gazeteci arkadaşlarımız zor bir mesleği icra ediyor. Sizler bizi gözümüz, kulağımız, iletişimimizi sağlayan kişilersiniz. Pandemi nedeniyle zor bir süreç geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda Bursa’ya 50 milyon dolarlık bir yatırımımız söz konusu. Yine Afyonkarahisar’ımıza ileriki dönemlerde bir otel düşünüyoruz ama onun için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Biz Özdilek şirketler grubu olarak başta Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Özdilek’in önderliğinde yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pandemi Türkiye’de tüm işletmeleri etkiledi. Biz burada bir tek çalışanımızın dahi zarar görmemesi için hep birlikte bir aile olarak bu süreci atlatmaya çalıştık. Sizlerin bize, bizlerin de size sahip çıkması gerekiyor. Ben bu vesile ile tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum ve çalışmalarınızda başlarınızın devamını diliyoruz.” Öte yandan toplantıda Özdilek Afyonkarahisar AVM Pazarlama ve Halka İlişkiler Uzmanı Gurbet Tınas da hazır bulundu. >>MEHMET KARAKAŞ-YASİN AY

Kaynak: Editör: Yüksel ELÇİ
 
Etiketler: Özdilek,, basın, mensupları, ile, kahvaltı, etkinliğinde, buluştu,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 21.05.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
İşbirliğimiz
Haber Yazılımı