301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 15:35
 
SAFA ŞENEL ve HALİT KUŞ BEKİR KOÇAK'I ZİYARET ETTİ.
Saadet Partisi Milletvekili Adaylarından Safa Şenel , Halit Kuş ve beraberindeki ziyaret heyeti ile 2.Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak'ı ziyaret etti
Siyaset Haberi


Saadet Partisi Milletvekili Adaylarından Safa Şenel , Halit Kuş ve beraberindeki ziyaret heyeti ile 2.Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Koçak'ı ziyaret etti.Ziyaret gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Safa Şenel sorunlarını aktararak Saadet Partisi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Safa Şenel Konuşmasında ;

Sadece seçim öncesi hatırlanan esnafın hakkını arıyoruz. Hukuksuzluğa karşı hukukun, Kararnameye karşı kanunun mücadelesini veriyoruz. Siyasetinde, ekonomininde, eğitiminde, nihai hedefi, insanımızın mutluluğudur.İnsanlar işi ve aşı varsa, insanlık onuruna yaraşır bir hayat seviyesine sahipse mutlu olurlar.

Eğer ekonomik uygulamalar yatırım ve üretimi harekete geçirmiyor,işsizliği çözmüyor, milletin ekonomik refahını arttırmıyorsa o ekonomi politikalarında bir yanlışlık var demektir. Son 10 yılda en fazla kar eden kuruluşlar bankalar ise ve faiz lobisine son 10 yılda 700 milyar ödenmişse, uygulanan politikalarda çok ciddi sıkıntı var demektir.

Şundan emin olunuz;Bizim derdimiz makam derdi değil, vatan derdidir. Hiçbir kimseye, hiçbir partiye, hiçbir görüşe karşı bir tutum içinde değilim. Benim davam, Aşık Veysel’in dediği gibi “insanlık davası”dır .Başka bir beklentim de yoktur.Şu fani dünyadan göçüp gittiğimde, “Vatanı için, ülkesi için, elinden geleni yaptı, Allah şahittir. Bizler de şahidiz” denirse benim için dünyanın en büyük onuru, şerefi bu olacaktır.

 

 

Tüm Afyonkarahisar'a sesleniyorum.Gün bugün. Gün birlik olma günü. Gün birbirimize saygı ile, sevgi ile yaklaşma, birbirimizin göz bebeğinin içine bakıp tebessüm etme günü.Gün hiçbir parti arasında ayrım yapmadan, hiçbir görüş arasında ayrım yapmadan, hiçbir inanç, mezhep arasında ayrım yapmadan, her bir insanımızın değerli olduğunu hatırlama, bunu birbirimize söyleme günü.Gün insanımızın içine düşürüldüğü bu tükenmişlik, değersizlik, bıkkınlık, halinden kurtulma günü.

 

Senlik benlik demeden, gelin bir olalım. El ele verelim. İçine düşürülmüş olduğumuz bataklıktan bir birimize el atarak, birbirimize umut olarak çıkalım.

Gelin el ele verelim.Çocuklarımız, gençlerimiz geleceğe umutla baksın.Annelerimiz, çocuklarının geleceğinden emin olsun.Çalışanlarımız korkusuz bir şekilde, endişe duymadan yastığa başını koysun.Bu memleket bizim, bu memleket hepimizin.Gelin hep birlikte sahip çıkalım.Gelin bu gidişi değiştirelim.Korkmadan, ürkmeden, endişe duymadan, huzur barış, kardeşlik içinde yaşanan bir ülkeyi birlikte inşa edelim.Gelin bu yolda hep birlikte yürüyelim.Allah’ın izniyle, birlikte başaracağımıza inanıyoruz

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: SAFA, ŞENEL, ve, HALİT, KUŞ, , , BEKİR, KOÇAK'I, ZİYARET, ETTİ.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
-
Salı
-
Çarşamba
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:37
Sabah
08:05
Öğle
13:16
İkindi
15:50
Akşam
18:15
Yatsı
19:36
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı