301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 15:52
 
TAYTAK ; '' EMİRDAĞ BÖLGESİNDE 3'DE 3 YAPACAĞIZ.''
Gündem Haberi


TAYTAK, “ADAY ÇIKARTTIĞIMIZ TÜM BELEDİYELERE TALİBİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi, ilçe ve belde ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.  Belediye başkan adayı çıkarttıkları tüm belediyelere talip olduklarını vurgulayan Milletvekili Taytak, Emirdağ bölgesinde ise 3’te 3 yapacaklarını söyledi.

 

 İhsaniye ilçesinin seçim bürosunun açılışının ardından MHP heyeti Çıkrık beldesini, Bayat ilçesini, Gömü beldesini ve son olarakta Davulga beldesini ziyaret ettiler. İhsaniye Bölgesinden 5’te 5 yapacaklarının sözünü MHP İhsaniye Merkez İlçe Başkanı Salih Öncül’den alan Milletvekili Taytak oradan Çıkrık beldesine geçti. Çıkrık Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı ve partililer tarafından karşılanan MHP heyeti, MHP seçim bürosunda vatandaşlarla sohbet ettiler. Ziyarette konuşan Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı, 5 yıl boyunca beldeye yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çıkrık’ta tekrar 3 hilali dalgalandıracaklarını belirten Başkan Çetinaktı, önümüzdeki dönem yarım kalan projeleri tamamlayacaklarını ve yeni projelerle Çıkrık’ın vizyonunu değiştireceklerini ifade etti. Başkan Çetinaktı,  Çıkrık Belediyesine vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a da teşekkür etti.

 

ERYILDIZ, “GÖMÜ’DE 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”

MHP Bayat Belediye Başkan Adayı Seyfettin Atacan ve parti teşkilatını ziyaret eden MHP heyeti burada partililerle beraber seçim değerlendirmesi yaptılar. Burada partilerle beraber hatıra fotoğrafı çekinen MHP heyeti Bayat ilçe emniyet amirliğini de ziyaret etti. Emniyet ekipleriyle birlikte sohbet eden Taytak ve MHP heyeti daha sonra Emirdağ İlçesine bağlı Gömü Belediyesine geçtiler. Gömü Belediye Başkan Adayı Ramazan Eryıldız ve partililer tarafından karşılanan Taytak, bu dönem Gömü de 25 yıllık saltanata Başkan adayı Ramazan Eryıldız ile son vereceklerini söyledi.  Gömü halkının isteği ve talebiyle belediye başkan adayı olduğunu ifade eden Ramazan Eryıldız, “Gömü  25 yıldır aynı isimle yönetiliyor. 25 yıl çok uzun bir süre ancak bu süreç iyi ve ve verimli yönetilirse halkın değişim beklentisi olmaz ama bizler artık köy mü yoksa beldemiyiz bunu tartışıyoruz. Gömü de Allahın izniyle inşallah 3 hilali bu seçimlerde dalgalandıracağız” dedi.

 

GÜNDOĞAN, “USTALIK DÖNEMİMİZDE DAVULGA’YI ÇAĞ ATLATACAĞIZ”

Milletvekili Taytak günün son programını Davulga beldesinde noktaladı. Gece geç saatlerde Davulga beldesini ziyaret eden MHP hayetini davulga belediye başkanı ve aynı zamanda MHP Belediye başkan Adyı Salih Gündoğan ve partililer karşıladı. Seçim bürosunda davulga beldesine yaptığı hizmetleri anlatan Başkan Gündoğan, 5 yıl önce ne söz verdiysek fazlasıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 2. döneminde yani ustalık döneminde tekrar başkan seçildiği takdirde Davulga’yı Afyonkarahisar’ın parlayan bir beldesi haline getireceklerini belirten Başkan Gündoğan, Milletvekili Mehmet Taytak’ın da destekleriyle birlikte Gömü’ye önemli hizmetler yapacaklarını dile getirdi.

 

 

TAYTAK, “EMİRDAĞ BÖLGESİNDE 3’TE 3 YAPACAĞIZ”

İlçe ziyaretlerini değerlendiren Milletvekili Mehmet Taytak, seçimlere kısa bir süre kaldığını ve bu süre içerisinde Afyonkarahisar’ı karış karış dolaştıklarını ve dolaşmaya devam edeceklerini söyledi.  Belediye başkan adayı çıkarttıkları tüm belediyelerde başkanlıklara talip olduklarını vurgulayan Milletvekili Taytak, “İhsaniye İlçe başkanımızdan İhsaniye bölgesi için 5’te 5 yapacaklarının sözünü aldık. İnşallah İhsaniye bölgesinde bulunan 5 belediye başkanlığını alacağız. Çıkrık beldemizde ise mevcut belediye başkan adayımız Lokman Çetinaktı ile tekrar yola çıktık. Çıkrık’ta gördükki başkanımıza ve partimize olan ilgi artarak devam edecek. İnşallah başkanımız lokman Çetinaktı orada tekrar belediye başkanlığını kazanacak ve hizmetlerine devam edecektir. Bayat ilçemizde ise Başkan Adayımız Seyfettin Atacan ve partililerimizle birlikte seçim değerlendirmesi gerçekleştirdik.  Bayat ilçemizde ise Seyfettin Atacan ile birlikte inşallah 3 hilali Bayatta dalgalandıracağız. Emirdağ İlçemize bağlı Gömü ve Davulga beldelerini de ziyaret ettik. Emirdağ bölgesinde ise bu dönem 3’te 3 yapacağız. Zaten biliyorsunuz, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve Davulga Belediye başkanı Salih Gündoğan partimizin belediye başkanıdır.  Gömü beldemizde ise değerli bir başkan adayımız Razan Eryıldız ile seçimlere gireceğiz. Gömü de de 25 yıllık saltanata başkan adayımız Eryıldız ile son vereceğiz ve böylelikle Emirdağ bölgemizde 1 Nisan sabahı 3 belediye başkanlığını kazanarak 3’te 3 yapacağımıza inanıyorum” dedi. Milletvekili Mehmet Taytak ve MHP heyeti, son olarak Afyonkarahisar İl protokolününde katıldığı ‘Geçerken uğradım’ filminin galasına katılarak geceyi noktaladılar.

 

 

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: TAYTAK, ;, '', EMİRDAĞ, BÖLGESİNDE, 3'DE, 3, YAPACAĞIZ.'',
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 19.02.2020
Bugün
-2° - 11°
Perşembe
- 11°
Cuma
- 12°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 19.02.2020
İmsak
06:17
Sabah
07:39
Öğle
13:17
İkindi
16:16
Akşam
18:44
Yatsı
20:01
Arşiv Arama
Haber Yazılımı