301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 16:13
 
TAYTAK, “ZİLLET İTTİFAKININ DERDİ ÜLKEYİ BÖLMEK”
Gündem Haberi


TAYTAK, “ZİLLET İTTİFAKININ DERDİ ÜLKEYİ BÖLMEK”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çıkrık beldesinde MHP Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı’nın seçim bürosunun açılışına katıldı. Miting havasında geçen seçim bürosunun açılışında konuşan Milletvekili Taytak, “Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek” diye konuştu.

 

Çıkrık Belediye Başkanı ve aynı zamanda MHP Belediye Başkan Adayı Lokman Çetinaktı’nın seçim bürosunun açılışına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İl ve İlçe yönetimi ile birlikte çok sayıda belde halkı katıldı. Seçim bürosunun açılışı miting havasında gerçekleşti. Açılış öncesi bir konuşma yapan Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çıkrık’ta yeniden 3 hilali dalgalandıracaklarını ifade etti. Çetinaktı, “belediye başkanlığımız boyunca seçim öncesi ne söz verdiysek fazlasıyla yerine getirmeye çalıştık. Daima belde halkımızın yanında olduk. Yeni dönemde de sizlerin karşısına hazırladığımız projelerle karşınıza çıktık. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın da destekleriyle Çıkrık’a güzel hizmetler yapacağız. Sayın vekilimiz şimdiye kadar hep arkamızda oldu. Bundan sonra da projelerimizin destekçisi olacağına inanıyoruz. Sayın vekilimize Çıkrık belde halkı adına teşekkür ediyorum. Sizden aldığımız ilgi ve teveccüh gereği tekrar belediye başkanlığına aday olduk. İnşallah 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar Çıkrık’ta 3 hilali dalgalandıracağız” dedi.

 

TAYTAK, “ÇIKRIK’TA 3 HİLALİ TEKRAR DALGALANDIRACAĞIZ”

Çıkrık Belediye Başkanı Lokman Çetinaktı’nın beldeyi yaşanabilir bir belde haline getirdiğini söyleyen Milletvekili Taytak, “2014 yılında yine belediye başkan adayı olduğunda buradaydım. Seçim öncesi başkanımız ne söz verdiyse hepsini fazlasıyla yerine getirmeye çalıştı. Gerçektende yaşanabilir, problemleri çözülmüş huzur ortamında bir Çıkrık için her türlü emeği gösterdi ve başardı. Yeni dönemde de başkanımız sizlerin karşısına tekrar çıktı. Bu meydandaki kalabalık gösteriyorki, burada seçim bitmiş. 31 Mart bekleniyor. Yerel seçimlerde Çıkrık’ta yeniden 3 hilal dalgalanacak ve belediye başkanımız Lokman Çetinaktı kardeşimiz hizmetlerine yeni projeleriyle devam edecektir. Bende Ankara’dan buraya ne gelecekse elimden geleni fazlasıyla yapacağım ” dedi.

 

TAYTAK, “HDP ZİLLET İTTİFAKINI DESTEKLİYOR”

“Zillet İttifakının derdi ülke değil, vatan değil, bayrak değil. Onların derdi ülkeyi bölmek” diyen Taytak, zillet ittifakının HDP ile gizli ittifak yaptığını söyledi. Milletvekili Taytak, “Şimdi geldik yerel seçimlere burada da ifade ettik ki Cumhuriyet İttifakı sürmeli ve devam etmelidir. Cumhur İttifakı sürüyor ve devam ediyor. Türkiye'nin 30 büyükşehrinde Cumhur İttifakını kurduk.  27 büyükşehirde Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerimiz, AK Parti'nin belediye başkan adaylarını oy veriyor. Onlar da 3 büyükşehirde Adana, Mersin ve Manisa'da AK Partili kardeşlerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi belediyelerini destekliyorlar.  Türkiye'nin diğer İllerinde 51 il de herkes kendi adayları ile seçime giriyor. Fakat hiçbir seçim ve hiç bir hal bizim Cumhur ittifakımıza zerre zarar veremez. Cumhur İttifakının karşısında kimler var.  Bu ittifakın karşısında CHP var.  CHP ne diyor, ‘HDP Türk siyasal hareketinin siyasi temsilcisidir’ diyor. Peki, İYİ Parti’nin genel başkanı ne diyor O da bunu söylüyor.  Temelli ne ediyor, ‘Doğuda Zillet ittifakı iktidara getireceğiz,  batıda AK Parti ve Milliyet Hareket Partisini yeneceğiz’ diyor. Genel Başkanımız da diyor ki ‘İşte sizin adınız millet değil, sizin adınız zillet’ diyor.  Sizin derdiniz ülke değil, vatan değil, bayrak değil, sizin derdiniz bu ülkeyi bölmek. Biz de bu ülkeyi size böldürmeyeceğiz. Önümüzdeki hafta Recep Tayyip Erdoğan beyle, Sayın Genel Başkanımız el ele önümüzdeki hafta İzmir'de miting yapacaklar. Sırt sırta yürüyecekler. Peki, CHP Genel Başkanı,  HDP Genel Başkanı, ÖDP Genel Başkanı, Saadet Partisi Genel Başkanı,  İYİ Parti’nin Genel Başkanı, Apo’su, FETÖ’sü niye beraber çıkmıyorsunuz milletin huzuruna,  niye saklıyorsunuz gizli ittifakınızı.  Niye HDP olarak Adana’da, Ankara’da ve İzmir aday çıkardın. İşte oralarda hem CHP’ye hemde İYİ Parti’ye oy verecekler” diye konuştu.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: TAYTAK,, “ZİLLET, İTTİFAKININ, DERDİ, ÜLKEYİ, BÖLMEK”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 21.10.2019
Bugün
12° - 21°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 21.10.2019
İmsak
05:43
Sabah
07:04
Öğle
12:48
İkindi
15:51
Akşam
18:21
Yatsı
19:38
Arşiv Arama
Haber Yazılımı