Haber Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 12:56
 
“TÜRKİYE TARİHİNDE KARA BİR LEKE’DİR 28 ŞUBAT”
Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçen “28 Şubat Post Modern Darbesi”, ülkemizin en önemli dönüm noktalarından biridir.
Gündem Haberi


Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçen “28 Şubat Post Modern Darbesi”, ülkemizin en önemli dönüm noktalarından biridir.

28 Şubat, sadece dönemin hükümetine yapılmış bir darbe değil, milletimizin, değerlerine kısacası bütün bir medeniyetine yapılmış darbedir. Vatanına ihanet eden ve bir grup asker tarafından organize edilen , sivillerin eliyle gerçekleştirilen darbe döneminde, özellikle dini hassasiyete sahip kesimler üzerinde büyük baskılar uygulandı.

Bu sıkıntılı süreçte, başörtülü öğrencilerimiz üzerinde psikolojik baskıların yapılması, üniversite kapılarında polis zoruyla başlarının açtırılması, kamuoyunda irtica geliyor algısı uyandırılarak büyük bir infial meydana getirilmesi, milletimizin sosyal ve manevi hayatına müdahale edilmesi, muhafazakâr değerlere sahip iş dünyası üzerinde ekonomik yaptırımlar uygulanması gibi birçok zulüm gerçekleştirildi.

Bugün geldiğimiz noktada, bin yıl sürecek denilen 28 Şubat Post Modern Darbesi’nin geçmişini , Allah’ın hakimiyeti ve milletimizin ferasetiyle atlatmış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte, geçtiğimiz günlerden aldığımız güç ve tecrübeyle ülkemizin ve Devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Allah bizlere bir daha o günleri yaşatmasın.
İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Ahmet UÇMAK

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: “TÜRKİYE, TARİHİNDE, KARA, BİR, LEKE’DİR, 28, ŞUBAT”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı