Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 22:14
 
Vali Çiçek, En etkin mecralardan birisisiniz !
Afyonkarahisar’da İnternet Medyasından oluşan birlik, İnternet Medya Birliği Afyonkarahisar’a yeni atanan Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar’da İnternet Medyasından oluşan birlik, İnternet Medya Birliği Afyonkarahisar’a yeni atanan Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Birliğin yapmış olduğu ziyaretten ziyadesi ile memnun olan Vali Gökmen Çiçek, birlikte yer alan haber sitesi sahipleri ile tek tek tanışarak, yakından ilgilendi. Afyonkarahisar’da çok güçlü bir basın grubunun olduğunu ifade eden Vali Gökmen Çiçek, son zamanlarda İnternetin ise, daha çok zirve yaptığını ifade ederek, artık çağın ve zamanın teknoloji çağı olduğunu ifade etti.

 

İnternet Haberciliğinin çok güçlü ve etkin olduğunu ifadelendiren Vali Çiçek,anında habercilik anlaşı ile olayları ve hadiseleri dakikalar sonra insanlara duyurabilen en etkin mecralardan birisi olduğunu ifade etti.

 

Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da oluşturulan bu gönül  birliğinin de Türkiye’de bir ilk olduğunu ifade ederek, İnternet medya birliğini önemsediğinin altını çizdi. Vali Çiçek, bundan böyle birlik ile her türlü konu üzerinde  çalışabileceğini ifadelendirerek, birliğe başarılar diledi.

 

Yaklaşık 40 dakika süren ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarete İnternet Medya Birliğinden Aydemir Kurt, Soner Gürsan, İsmail Ögeday, Saadettin Ulusaoy, Yüksel Elçi, Ahmet Taşdelen, Doğancan Gürsan ve Dilek Tür katıldı. Ardından çekilen hatıra foğrafının ardından ziyaret sona erdirildi.

Kaynak: (Armoni Fm) - Armoni Fm Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Vali, Çiçek,, En, etkin, mecralardan, birisisiniz, !, ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 14.07.2020
Bugün
15° - 30°
Çarşamba
14° - 33°
Perşembe
16° - 32°
Afyon

Güncelleme: 14.07.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı