Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 13:16
 
Vali Mustafa Tutulmaz İlimizdeki Memur ve İşçi Sendikalarına Ziyaretlerde Bulundu.
Kamu Kurum ve Kuruluşlara ziyaretlerini devam ettiren Vali Mustafa Tutulmaz, İlimizde faaliyetlerini sürdüren memur ve işçi sendikalarına ziyarette bulundu.
Gündem Haberi


Kamu Kurum ve Kuruluşlara ziyaretlerini devam ettiren Vali Mustafa Tutulmaz, İlimizde faaliyetlerini sürdüren memur ve işçi sendikalarına ziyarette bulundu.
 
Vali Tutulmaz gün içindeki ziyaretleri kapsamında Kamu-Sen İl Temsilciliği, Eğitim-İş İl Temsilciliği, Memur Sen İl Temsilciliği ve Türk İş İl Temsilciliğini ziyaretleri esnasında sendika yetkililerinden bilgiler alarak tüm sendikalara görevlerinde başarılar diledi.
 
Sendikaların kamu ve özel sektörde ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Bizler sürekli olarak kurum ve kuruluşların yanındayız. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek, kalıcı ve güzel eserler bırakmak adına üstelendiğimiz sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Bizlerin bu gayretlerine kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri de destek vermektedir. Bu anlamda halka hizmet etmek adına çalışan başta işçi ve memur sendikaları olmak üzere herkese teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
 
Sivil toplum örgütlerinin toplumda önemli bir yerinin olduğunu hatırlatan Vali Tutulmaz; “Her zaman birlik ve beraberlikten kuvvet doğar. Aynı fikir ve görüşten olan insanlar bir araya gelerek hem kendilerini geliştirirler hem de kendilerine ve çevrelerine faydalı hizmetler ortaya koyarlar. Günümüzde de devlet ve sivil toplum kuruluşları içi içe hareket etmektedir. Sosyal devlet anlayışı da zaten bunu gerektirir. Bu nedenle vatan ve millet için çalışmalar sürdüren kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarını yürekten tebrik ediyor, daima destekçileri olduğumuzu bilmelerini istiyorum.” dedi.
Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Vali, Mustafa, Tutulmaz, İlimizdeki, Memur, ve, İşçi, Sendikalarına, Ziyaretlerde, Bulundu.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı