301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Mart 2021 - Pazartesi 15:24
 
Afyonkarahisar'da Gastro Park Günleri başlıyor!
Lezzetin beşiği Gaziantep ile Hatay'ın yöresel lezzetleri, 24-28 Mart'ta "Gastro Park Günleri" sayeesinde Afyonkarahisarlılarla buluşacak.
Afyon Haberi


Fuarlar günümüzde sadece kalabalıkların akın ettiği, ürünlerin sergilendiği organizasyonlar olarak değil, modern çağların en önemli kültür paylaşım alanlarından ve etkinliklerin bir şölen havasında kutlandığı merkezlerden biri olarak dikkat çekiyor. Artık sınırların kalktığı dünyamızda hem ulusal hem de uluslararası alanda insanların bir araya geldiği, birikimlerini ortaya koyduğu ve paylaştığı, ticaret hacminin çok yüksek olduğu ve bütün bunların yanında büyük bir coşkunun, eğlencenin olduğu, her insanın kendinden bir şeyler bulduğu en önemli organizasyonlardandır.

 

 

Bu bilgiler ışığında 1. düzenlenecek olan ‘’AFYON’DA GASTRO PARK GÜNLERİ’’ 24 – 28 MART 2021 tarihleri arasında Afyon’da Fuar Alanında GAZİANTEP Gazişehir insani yardımlaşma derneği ile Flytürk Fuarcılık Ekrem Doğan. organizatörlüğünde yapılacaktır. Etkinliğin amacı: Gaziantep’in ve Hatay ürünlerinin her yönüyle Türkiye’ye tanıtmak, bunun yanı sıra Gaziantep’in Hatayın ve Hataylıların  Gazianteplilerin kalkınmasına katkıda bulunmaktır. İleride bu etkinliğimizi uluslararası alana taşıyıp Gastro Park ile Hatay ve Gaziantepin yöresel ürünlerini uluslar arası arenada tanıtımını sağlamak temel hedefimizdir.

 

 

Organizasyonun Amacı

Unutulmaz şehir Festivalleri  arasında ayrı bir önemi olan AFYON’DA Gastro Park tanıtım günleri fuarında temel hedefimiz;Gaziantep’imizi ve Hatayımızı, kültürümüzü, gastronomimizi, tarihimizi, medeniyetimizi, yerel yönetimlerimizi, üniversitemizi, sivil toplum örgütlerimizi, yöresel ürünlerimizi, binlerce yılın imbiğinden geçmiş mutfağımızı kısacası sahip olduğumuz tüm değerlerimizi Türkiye’ye tanıtmak ve ulusal arenaya taşımak. 

 

 

Ekrem Doğan

Kaynak: Editör: Salim Berke ELÇİ
 
Etiketler: Afyonkarahisar'da, Gastro, Park, Günleri, başlıyor!,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon

Güncelleme: 17.05.2021
İmsak
03:56
Sabah
05:37
Öğle
12:59
İkindi
16:51
Akşam
20:11
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı