Anketler Sitemizi nasıl buldunuz ? Çok Güzel %60 - (3 Kişi) İdare Eder %20 - (1 Kişi) Çok Kötü %20 - (1 Kişi) Oy Kullan İlginizi Çekebilir Muhammet Mısırlıoğlu'ndan Başkan Köksal'a teşekkür ziyareti Eroğlu, 15 Temmuz'un yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı Belediye'de en düşük işçi maaşı 30 bin 400 TL oldu Serkan Koyuncu, 15 Temmuz'un yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı İYİ Parti, 15 Temmuz'un yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı Jeotermal Seracılık İhtisas OSB yer seçimi kesinleştirildi Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici'den Başkan Koyuncu'ya veda ziyareti Selçuk Çetinkaya, 15 Temmuz'un yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı