Haber Detayı
01 Ocak 2018 - Pazartesi 17:44
 
En iyi fotoğraf ödülü Afyon’a geldi
Afyonkarahisar’da yaşayan Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın çektiği sonbahar temalı fotoğraf Eskişehir Sanat Derneği tarafından en iyi fotoğraf seçildi. İlimizde de çektiği doğa fotoğrafları ile dikkat çeken Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın iki fotoğrafı önce Eskişehir...
Gündem Haberi


Afyonkarahisar’da yaşayan Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın çektiği sonbahar temalı fotoğraf Eskişehir Sanat Derneği tarafından en iyi fotoğraf seçildi.

İlimizde de çektiği doğa fotoğrafları ile dikkat çeken Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın iki fotoğrafı önce Eskişehir Sanat Derneği tarafından sergilendi. Daha sonra bu fotoğraflardan sonbahar temalı fotoğraf serginin en iyi fotoğrafı seçilerek yeniden sergilendi.

Eskişehir Sanat Derneği’nin 11. Sanat Buluşmaları dolayısıyla açtığı fotoğraf sergisine birçok Fotoğraf Sanatçısının fotoğrafları sergilendi. Sergide Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın sonbahar temalı fotoğrafının en iyi fotoğraf seçilmesi dolayısıyla Eskişehir Sanat Derneği tarafından Akın’a başarı sertifikası takdim edildi.

Fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini belirten Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın, fotoğrafının en iyi fotoğraf seçilmesinden dolayı Eskişehir Sanat Derneği yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: En, iyi, fotoğraf, ödülü, Afyon’a, geldi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 21.10.2018
Bugün
- 18°
Pazartesi
- 21°
Salı
- 22°
Afyon

Güncelleme: 21.10.2018
İmsak
05:42
Sabah
07:06
Öğle
12:50
İkindi
15:50
Akşam
18:21
Yatsı
19:38
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı