Haber Detayı
01 Ocak 2018 - Pazartesi 17:44
 
En iyi fotoğraf ödülü Afyon’a geldi
Afyonkarahisar’da yaşayan Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın çektiği sonbahar temalı fotoğraf Eskişehir Sanat Derneği tarafından en iyi fotoğraf seçildi. İlimizde de çektiği doğa fotoğrafları ile dikkat çeken Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın iki fotoğrafı önce Eskişehir...
Gündem Haberi


Afyonkarahisar’da yaşayan Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın çektiği sonbahar temalı fotoğraf Eskişehir Sanat Derneği tarafından en iyi fotoğraf seçildi.

İlimizde de çektiği doğa fotoğrafları ile dikkat çeken Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın iki fotoğrafı önce Eskişehir Sanat Derneği tarafından sergilendi. Daha sonra bu fotoğraflardan sonbahar temalı fotoğraf serginin en iyi fotoğrafı seçilerek yeniden sergilendi.

Eskişehir Sanat Derneği’nin 11. Sanat Buluşmaları dolayısıyla açtığı fotoğraf sergisine birçok Fotoğraf Sanatçısının fotoğrafları sergilendi. Sergide Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın’ın sonbahar temalı fotoğrafının en iyi fotoğraf seçilmesi dolayısıyla Eskişehir Sanat Derneği tarafından Akın’a başarı sertifikası takdim edildi.

Fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini belirten Fotoğraf Sanatçısı Cem Akın, fotoğrafının en iyi fotoğraf seçilmesinden dolayı Eskişehir Sanat Derneği yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: En, iyi, fotoğraf, ödülü, Afyon’a, geldi,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Açık
Güncelleme: 24.04.2018
Bugün
- 24°
Çarşamba
- 24°
Perşembe
10° - 25°
Afyon

Güncelleme: 24.04.2018
İmsak
04:32
Sabah
06:04
Öğle
13:03
İkindi
16:46
Akşam
19:50
Yatsı
21:14
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı