301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Şubat 2016 - Çarşamba 18:47
 
GÜNDEM DEĞERLENDİRİLDİ...
Gazeteciler Ak Parti’nin seçim sonrası hiçbir şeyin değişmediğini terörün hala devam ettiğini 1 Kasım’dan sonra değişen bir şey olmadığını terörün hala artarak devam ettiğini vatandaşların terör eylemlerine duyarsız ve alıştırıldığını vatandaşlarımızın basın yolu ile oyalandığını düşünüyoruz.Dış politikasında hükümetimizi tüm ülkelerle arasının kötü olduğunu daha dün teröristleri davulla zurnayla karşıladılar ama şimdi onlarla da savaşıyoruz.
Armoni Fm Haberi


Gazeteciler Ak Parti’nin seçim sonrası hiçbir şeyin değişmediğini  terörün hala devam ettiğini 1 Kasım’dan sonra değişen bir şey olmadığını terörün hala artarak devam ettiğini vatandaşların terör eylemlerine duyarsız ve alıştırıldığını vatandaşlarımızın basın yolu ile oyalandığını düşünüyoruz.Dış politikasında hükümetimizi tüm ülkelerle arasının kötü olduğunu daha dün teröristleri davulla zurnayla karşıladılar ama şimdi onlarla da savaşıyoruz.

 

      Gazetesi Sancak;genel secimler den sonra Ak Parti  ilk olarak CHP ile konuştu. CHP koalisyon istemiyor diye açıklama yapan Ak Partiydi. CHP bize Ak Parti koalisyon teklif edilmedi dedi. Ak Parti bundan sonra MHP ile görüşmeye gidildi ama onlarla da anlaşamadık denildi. Hatta CHP bu süreç sonunda Ak Parti tarafından kandırıldık dedi.

 

      Gazeteci Sevim; Olumsuzlukların Sayın Bahçeli’ymiş gibi gösteriyorlar. Terör uzantıları meclise sokuldu desteklendi politikada usta olanlar ülkede bir kaos yaratarak ülkede ekonomik sıkıntı var diye halkı korkuttular vatandaş mecbur kaldı oy vermeye.

 

      Gazeteci  Sevim; Afyon valisi genç bir vali biliyorsunuz eski Cumhurbaşkanı Sezer kendi memleketine Haluk İmga , Muzaffer Dilek gibi tecrübeli kişileri gönderdi.Seçimlerden sonra İrfan Balkanlıoğlu geldi.Daha sonra Hakan Yusuf Güner geldi. Sayın Vali,Afyon’da başarılı olması için 1-2 yıl daha Afyon’da görev yapması gerekiyor.Bu süreçte Vali Bey başarılı işler yapabileceğini düşünüyorum.Gazeteci Sancak,bizim için gençlik yıllarımızda Ahmet Özyurt Vali olarak sıcak kanlı samimi değerli bir Valiydi; daha sonra Muzaffer Dikek,Sayın Cumhur başkanı Sezer’in kopyası gibiydi.Yukarı mah. restorasyon işlerini,Sayın Vali yaptı.Daha sonra İrfan Balkanlıoglu geldi fakat büyük hatalar yaptı.Bunlar ulusal basına düştü,şimdiki Valimiz birim müdürlerine en az iki proje üretin dedi Sayın Vali den kalıcı eser bırakmasını istiyoruz.

 

    Gazeteci Kavak; Valimizin eksik noktası bence şu; Sayın valimiz birazcık karşınızdaki insanı dinlemesini istiyoruz.

 

       Belediye Başkanı Çoban için gazeteci Sevim;Sayın Çoban Afyon’un        gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanıdır.Hükümetle araları iyidir,teşkilatını iyi biliyor .İkili ilişkilerde bazen asabi oluyor şu anda başkanın oturduğu  kalktığı insanlar onu seçen insanlar değil,onu seçen insanlar mahalledeki insanlar bu arada Türkiye’nin en başarılı ili.Afyon’da iyi projeler yapılmıyor sonra acıklama yapıyor projeleri hepsini yaptık diyo ikitane zengin arazisi değerlensin diye oralara battı cıktı yapıyor dedi.

 

    Spor kompleksi Afyon için önemli bir yatırım. Bu hafta ilk defa maç  oynandı. Akarçay Afyon’a vizyon kazandırsada beton havuzdur.Daha önceki kaplı havuz parklar gibi boş işlere nazaran Akarçay  biraz daha uygun oldu,Abartılı proje çöplüğüne döndük. Bu belirsizlik sanayi esnafının canını sıkıyor .Esnafımız ne olacağını bilmediği için huzursuz.

 

 


Kaynak: Editör:
 
Etiketler: , , , , , , Gazeteciler, Ak, Parti’nin, seçim, sonrası, hiçbir, şeyin, değişmedi
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 20.03.2019
Bugün
- 18°
Perşembe
- 17°
Cuma
- 14°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 20.03.2019
İmsak
05:31
Sabah
06:55
Öğle
13:13
İkindi
16:35
Akşam
19:18
Yatsı
20:34
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Modül 5

Haber Yazılımı