301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 16:39
 
İSTANBUL AFSİAD YÖNETİMİ, SERTESER’İ ZİYARET ETTİ
Gündem Haberi


 

İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

 

İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayi ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, Dernek Kurucu Başkanı Kamil Ay, Dernek Genel Sekreteri Münevver Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Arpacıoğlu, Musa Bursalı ve Sadık Tortop ile Hasip Can Aksoy, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

İstanbul’da yaşayan Afyonkarahisarlılar olarak, şehirle bağlantılarını hiç kesmediklerini, aynı zamanda İstanbul’da da Afyonkarahisar için çalıştıklarını kaydeden İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, ATSO’nun faaliyetlerini de yakından takip ettiklerini belirtti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Serteser, İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin İstanbul’da Afyonkarahisar’ın sesini duyurduklarını söyledi.

Ziyaretin ardından İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO hizmet binasının Meclis Salonu, Toplantı Salonu ile birimlerin bulunduğu katı gezdiler. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balıbey, “Sayın Başkanımız Hüsnü Serteser, önemli bir eser ortaya koymuş. Kendisini ve bu binaya emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: İSTANBUL, AFSİAD, YÖNETİMİ,, SERTESER’İ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Sisli
Güncelleme: 19.01.2020
Bugün
-7° - -1°
Pazartesi
-7° -
Salı
-6° -
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 19.01.2020
İmsak
06:40
Sabah
08:06
Öğle
13:13
İkindi
15:48
Akşam
18:10
Yatsı
19:31
Arşiv Arama
Haber Yazılımı