Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 12:48
 
MS Hastaları "SADIK" ile DÜZENLİ Adım Atacak.
Afyonkarahisar MS Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar MS Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

 
MS Yönetim Kurulunun aldığı karar ile Dernek Başkanlığına atadığı Sadık ASLANTÜRK nezdinde ilk ziyaretini Afyonkarahisar Dernekler Masası İl Müdürlüğüne yaptı.
 
Ziyaret esnasında dernek olarak yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında İl Müdürü Nuri Ahmet GÖK'e bilgiler veren Afyonkarahisar MS Hastaları Derneği Başkanı ASLANTÜRK, gayelerinin, "ilimizde bulunan tüm MS Hastalarına ulaşmak, onların tedavileri noktasında yardımcıları olmak ve gerekli ihtiyaçlarını karşılamak" olduğunu ifade etti.
 
Yürekli yaklaşımları, sempatik yaşamı ve güler yüzü ile MS Hastaları Yönetimini makamında ağarlayan İl Müdürü Nuri Ahmet GÖK, Başkan Sadık ASLANTÜRK ve Ekibine dernek olarak yapacakları tüm etkinliklerde üzerine düşen hususlarda yardımcı olacağını belirtti.
Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: MS, Hastaları, "SADIK", ile, DÜZENLİ, Adım, Atacak.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Karla Karışık Yağmur
Güncelleme: 14.12.2018
Bugün
-1° -
Cumartesi
-
Pazar
-
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 13.12.2018
İmsak
06:30
Sabah
08:00
Öğle
12:59
İkindi
15:23
Akşam
17:46
Yatsı
19:09
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı