Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

reklam
Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 19:09
 
Özkaya’nın Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili AvAli Özkaya’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler
Gündem Haberi


Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili AvAli Özkaya’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajı

Demokratik ülkelerin vazgeçilmez unsuru olan basının en önemli sac ayaklarından birisi hiç şüphesiz gazetelerimiz ve gazetecilerimizdir. Ahlaklı, tarafsız, doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışı ile kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturan gazetelerimizin, toplumsal hafızanın oluşmasında çok önemli bir yeri vardır.

 

Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet, zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Bir fotoğraf karesi için saatlerce bekleyen, bir satır haber ile birçok yaşama umut olabilen, her şartta gece gündüz demeden görevleri peşinde koşan değerli basın mensuplarının verdiği mücadeleyi yürekten kutluyorum.

 

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle; ahlaki değerlere ve meslek etiğine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen, bu işe gönül veren değerli basın mensuplarının10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.Basın yayın organları içerisinde çalışan gazetecilerden, muhabirine, sayfa editörlerinden, yazarlarına, matbaa çalışanlarından tümbasın emekçilerinesağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Özkaya’nın, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
17° - 33°
Cumartesi
19° - 33°
Pazar
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 03.07.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı