Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 12:56
 
SULTANDAĞI’NDA TEK ADAY BİLAL ŞEKER
Esnaf Odası seçimlerinde Başkan Şeker güven tazeledi
Gündem Haberi


Sultandağı Esnaf Odası seçimleri hafta sonu gerçekleştirildi.

Bilal Şeker’in tek aday olarak katıldığı genel kurula oda başkanları büyük rağbet gösterdi.

Sultandağı’nın ünlü kervansarayında gerçekleştirilen genel kurulda Divan Başkanlığını ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan vekilliğini ise ESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Berberler Odası Başkanı Ahmet Tan yaptı.

Sultandağı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilal Şeker, ellerinden geldiğince esnafın her derdine çare olduklarını belirterek “Amacımız esnafımızı daha iyi durumlara getirilmesinde vesile olmaktır. Yeniden bizleri bu makamlara getiren esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sultandağı Esnaf Odası Başkanı genel kurulda, ESOB Başkanı Abdülkadir Konak’a şilt takdim etti. Başkan Konak, “Başarılı başkanımız Sayın Bilal Şeker’i tebrik ediyorum. Güzel çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Bilal Şeker Başkanlığındaki Sultandağı Esnaf Odası yönetiminde şu isimler yer alıyor. Sabri Çelik, Erkan Pınar, Oktay Kapan, Barış Mustafa Çağan, Sefer Şanlı, Ali Kayan. Yedek üyeler. Özgür Şenses, Abdil Kılıç, Uğur Ceylan, Durmuş Dinç, Mehmet Özkaya, Ali Çakar, Abdullah Çırak. Denetim Kurulu asil üyeleri. Bilal Saçma, Turan Gümüş ve Devran Gürel. Denetim Kurulu asil üyeleri. Ertekin Kaçar, Ramazan Karanlık ve İzzet Tunçel.

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: SULTANDAĞI’NDA, TEK, ADAY, BİLAL, ŞEKER,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 19.09.2018
Bugün
11° - 25°
Perşembe
11° - 27°
Cuma
14° - 28°
Afyon

Güncelleme: 19.09.2018
İmsak
05:11
Sabah
06:36
Öğle
12:59
İkindi
16:25
Akşam
19:10
Yatsı
20:27
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı