Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 15:19
 
Vali Mustafa Tutulmaz Basın Kuruluşlarına Ziyarette Bulundu.
Kamuoyunu bilgilendirerek kamu görevini yerine getiren basın kuruluşlarına ziyarette bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, sektörde çalışan basın mensupları ile bir araya geldi.
Gündem Haberi


Kamuoyunu bilgilendirerek kamu görevini yerine getiren basın kuruluşlarına ziyarette bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, sektörde çalışan basın mensupları ile bir araya geldi.
 
Vali Mustafa Tutulmaz gün içerisindeki ziyaretleri kapsamında Türkeli Gazetesi, Kocatepe Gazetesi, Kadınana Gazetesi, Odak Gazetesi, Hisar Gazetesi, Kanal 3 TV ve Gazete 3 Gazetesi ile Karahisar TV ve Anahaber Gazetesi’ne ziyaretlerde bulundu.
 
Ziyaretler sırasında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; “Günün hemen her saatinde kamuoyunu bilgilendirmek üzere haber peşinde koşan tüm basın mensubu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Basın, sadece kamuoyunu bilgilendirmekle kalmıyor. Bulunduğu yerde yanlış veya eksik yapılan durumları da açığa çıkarıyor. Böylelikle birçok soruna çözüm yolu bulunması adına toplum için faydalı işler yapıyor. Basın mensuplarının bence en önemli katkılarından birisi de yine bulunduğu yerin özelliklerini, güzelliklerini ve kendine has değerlerini işleyerek tanıtıma, o yerin gelişmesine ve kalkınmasına vesile olmalarıdır. Ben tarafsız, ilkeli, doğru, yapıcı ve fayda sağlayıcı olan tüm basın mensuplarını gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi. 
 
Kanal 3 Televizyonu ve Karahisar Televizyonu ziyaretleri sırasında yetkililerden görsel basının sorunlarını dinleyen Vali Tutulmaz, yaptığı açıklamada, televizyonların uzakları yakınlaştırdığını, illerin tanıtımına çok büyük katkılarda bulunduğunu ve bu anlamda da yapılan çalışmalara hep birlikte destek verilmesi gerektiğini belirtti.
 
Ziyaretleri sırasında basın mensuplarının sorularını cevaplayarak ilimiz gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunan Vali Tutulmaz; “Basın mensupları vesilesiyle tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimin 2018 yılını tebrik ediyor, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. 2017 yılı ülkemiz açısından da ilimiz açısından da iyi geçti diyebiliriz. Her yıl bir önceki yıla göre daha iyi konumdayız. Önümüzdeki yılda yine başarıların artacağına inanıyorum. Gerek turizmde, gerek yatırımlarda önemli kazanımlar elde edeceğimizi düşünüyorum. Bu yönde de çok önemli çalışmalarımız var. Özellikle turizmle ilgili ve eğitim seviyesinin daha da artırılması açısından yapılacak çalışmalarımız var. Önümüzdeki günlerde bir kitap fuarı tertip edeceğiz. Bizimde desteklerimizle kitap fuarını ilimize kazandıracağız. Bu çalışmamızın eğitim seviyesinin artmasını da katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Turizm alanında, gastronomi alanında ve Frig Vadisiyle ilgili önemli çalışmalarımız ve aktivitelerimiz olacak. İleride bunların hepsini inşallah hep birlikte göreceğiz.” dedi.
 
Vali Tutulmaz’ın, ziyaretlerinden memnun olduklarını ifade eden basın mensupları, Afyonkarahisar’ın tanıtılması, kalkınması ve ilerlemesi için elinden gelen gayreti sarf eden ve bu uğurda başta basın mensupları olmak üzere herkese destekte bulunan bir Vali’nin ilimizde olmasının ilimiz açısından büyük bir kazanım olduğunu ifade ettiler.
 
Vali Mustafa Tutulmaz’ın basın kuruluşları ziyaretleri, basın mensuplarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.
Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: Vali, Mustafa, Tutulmaz, Basın, Kuruluşlarına, Ziyarette, Bulundu.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 23.10.2018
Bugün
- 18°
Çarşamba
- 20°
Perşembe
- 19°
Afyon

Güncelleme: 23.10.2018
İmsak
05:44
Sabah
07:08
Öğle
12:49
İkindi
15:48
Akşam
18:18
Yatsı
19:35
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı