Karataş: "Afyonkarahisar 5 yıl daha kaybetmesin."

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş ziyaretlerine devam ediyor.

Siyaset Yayın: 19 Mart 2024 - Salı - Güncelleme: 19.03.2024 19:30:00
Editör - Yüksel Elçi
Okuma Süresi: 3 dk.
158 okunma
Google News

Demirciler içi ve Bedesten Çarşısı’nda esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, Afyonkarahisar’ın kaybolan yıllarını telafi edeceklerini söyledi. Afyonkarahisar’ın bir 5 yıl daha kaybetmeye tahammülünün olmadığını vurgulayan Karataş; “Afyonkarahisar’da trafik kronikleşmiş, kentsel dönüşüm meselesi muamma, söz verilen projeler tamamlanmamış ve daha bir çok problem var. Biz bütün bu problemleri çözüp şehrimizin gelişmesi adına hep birlikte çalışacağız. Yıllardır belediyeyi yöneten anlayışın bu problemleri çözme becerisi olmadı, olamaz. Değişen büyüyen Türkiye’den ilimizin daha fazla pay almasını sağlayacağız. İlimizin gelişmesi, büyümesi, istihdamın artması için her şeyi yapacağız. Huzura ermek, saadet bulmak için son fırsat 31 Mart’tır” diye konuştu.

 

ŞEHRE HİZMET ETMEYE TALİBİZ

Afyonkarahisar’ın önemli bir kavşak noktasında bulunduğunu belirten Karataş; “Afyonkarahisar daha güzel olsun istiyoruz. Düne kadar verdiği sözleri unutanlara hep beraber hemşehrilerimiz 31 Mart’ta sandıkta gereken dersi verecektir. Bizler büyük bir heyecanla bu şehir için hizmet etmeye talibiz. Hemşehrilerimizden istiyoruz ki bizi imkan verilsin arabayı doğru kullanacak liyakatli isimlere yetki versinler. Bu seçimde Afyonkarahisar’da mühür bizde olsun. Biz hakim olmaya değil, yönetmeye değil, hizmet etmeye talibiz” dedi.

 

AFYONKARAHİSARIMIZ MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞACAK

Afyonkarahisar’ın geleceği için hiç bir zaman içi boş vaatlerde bulunmadıklarını aktaran Karataş; ‘’Belediyeleri yönetmek için sandıkta yetki alan siyasetçiler, seçim meydanlarında yaptıklarının muhasebesini yapan, yapacaklarının sözünü verirler. Milletimiz bu süreçte gördüklerini, duyduklarını, yaptıklarını ve yapmadıklarını kendi iç dünyasında değerlendirip verdiği kararı da sandıkta ilan eder. Afyonkarahisar şimdi geçtiğimiz 5 yılda il merkezi ve ilçeleriyle belediyelerini yönetenlere notlarını veriyor, önümüzdeki 5 yıl için aday olanları da ölçüp tartıyor. Bizler ise bu süreçte içi boş vaatlerde bulunmadık, uçan kaçan projeler açıklamadık. Hep hemşehrilerimizin faydasına olacak, şehrimizi ileriye taşıyacak projeler sunduk. Yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz ki halkımız bunları iyi değerlendiriyor. Bunun neticesinde inşallah Afyonkarahisarımız özlem duyduğu Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışacaktır. Bizlerde Saadet Partisi Belediye Başkanı olarak şehrimize en güzel hizmetleri yapacağız’’ dedi.

Yorumlar (0)
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.